Fronius TransTig 170 SET - Zvárací invertor

ico Doprava zdarma
img
 

V rámci vývoja zváracieho zariadenia TransTig 170 sme sa v plnom rozsahu zamerali na úžitok pre zákazníka. Potreby sú jednoznačné: vyžaduje sa nekompromisne stabilný elektrický oblúk. Táto stabilita sa dá dosiahnuť len vďaka vyššej...

Cena s DPH 1 555,02 €
Cena bez DPH 1 295,85 €
Bežná cena 2 197,20 €
Ušetríte 29%
Skladem do 7 dnů u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Invertory TIG/WIG
Kód: 49,0431,0009
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Fronius
 
 

Fronius TransTig 170 SET - Zvárací invertor

V rámci vývoja zváracieho zariadenia TransTig 170 sme sa v plnom rozsahu zamerali na úžitok pre zákazníka. Potreby sú jednoznačné: vyžaduje sa nekompromisne stabilný elektrický oblúk. Táto stabilita sa dá dosiahnuť len vďaka vyššej pracovnej frekvencii technológie invertora, a to na základe presného riadenia. Maximálna efektívnosť z hľadiska zaťažovateľa, výstupného výkonu, ako aj napájania sieťovým napätím sú ďalšími výsledkami tejto optimalizovanej techniky zváracieho postupu. Takto dosiahnutá vyššia účinnosť zvyšuje napokon aj radosť zo zvárania!

Digitálna rezonančná inteligencia reaguje optimálne na kolísanie napätia a zabezpečuje tým nekompromisne stabilný elektrický, oblúk.

Technické údaje:

Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C] 170A / 40%
Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C] 155A / 60%
Zvárací prúd / Doba zapnutia [10min/40°C] 140A / 100%
Rozsah pracovného napätia 10,1V - 16,8V
napätie chodu naprázdno 35 V
sieťová frekvencia 50-60Hz
Sieťové napätie 230V
sieťová poistka 16A
Rozmer / Šírka 160 mm
Rozmer / Dĺžka 435 mm
hmotnosť 9,7 kg
krytie IP23
 

Funkcie:

TAC

V prípade TAC postačí na stehovanie jeden bod, pretože impulzný elektrický oblúk uvedie do pohybu dva tavné kúpele, pričom v extrémne krátkom čase vznikne jediný tavný kúpeľ. Okrem toho je možné použiť funkciu TAC pri zváraní tenkých plechov bez prídavného materiálu.

VF ZAPAĽOVANIE

Bezdotykové a šetrné vysokofrekvenčné zapaľovanie je najjednoduchšou možnosťou na zapálenie elektrického oblúka.

DOTYKOVÉ ZAPAĽOVANIE

Špeciálne pri citlivých oblastiach použitia je možné použiť zapaľovanie dotykom. Zabraňuje sa tak elektromagnetickým poruchám, ktoré sa môžu vyskytnúť pri vysokofrekvenčnom zapaľovaní.

FILTER AKO ŠTANDARD

Naše zariadenia sú takmer bez výnimky vybavené opätovne použiteľným filtrom na prach a nečistoty: komponenty výkonu vnútri systému tak zostávajú čisté.

FPP – FRONIUS POWER PLUG

Pomocou vodotesného, uzatvárateľného konektora pre zariadenia na zadnej strane prúdového zdroja je možné sieťový kábel alebo konektor – v závislosti od miesta použitia – jednoducho a rýchlo vymeniť.

ODOLNÝ PLASTOVÝ KRYT A FUNKČNÝ NOSIČ

Funkčný nosič je ústredným prvkom konštrukcie prúdového zdroja. Drží všetky komponenty na mieste. Rovnako ako kryt je zhotovený z odolného plastu a testovaný na mechanické zaťaženia, ktoré zďaleka presahujú príslušnú normu. Tým sa docielila najlepšia možná odolnosť pri súčasne nízkej hmotnosti

TMC – TIG MULTICONNECTOR

Jednotná prípojka na periférne zariadenia, ako napr. zváracie horáky so špeciálnymi funkciami (Up/Down, potenciometer) alebo diaľkové ovládanie, poskytuje používateľovi výhody presahujúce rámec produktu.

Rozsah dodávky:

  • TransTig 170 EF, 
  • Horák THP 180 G Small Handle UD/kožené prevedenie/ 4m, 
  • Telo horáka TTB 160P dl. 65 mm, 
  • Uzemňovací kábel 3 m, 
  • Redukčný ventil Fronius Junior