Fluke 434 II - Trojfázový analyzátor elektrických sietí

ico Doprava zdarma
img
fluke-435-ii-trifazovy-analyzator-elektrickych-siti-3748-3748.jpg
 
 

Ucelený prístroj na vyhľadávanie porúch. Meria prakticky každý parameter energetického systému. Zachytáva udalosti ako poklesy a zákmity, prechodné prepätia, prerušenia a rýchle napäťové výkyvy.

Cena s DPH 5 622,09 €
Cena bez DPH 4 685,07 €
Bežná cena 5 903,11 €
Ušetríte 4%
Skladem do 3 dnů u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: 3-fázové
Kód: 4116638
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Fluke
 
 

Fluke 434 II - Trojfázový analyzátor elektrických sietí

Ucelený prístroj na vyhľadávanie porúch. Meria prakticky každý parameter energetického systému. Zachytáva udalosti ako poklesy a zákmity, prechodné prepätia, prerušenia a rýchle napäťové výkyvy.

Funkcie:

  • Ucelený trojfázový prístroj na vyhľadávanie porúch: meria prakticky každý parameter energetického systému: napätie, prúd, frekvencia, výkon, spotreba energie, nevyváženie a flicker (mihotanie svetla), harmonické a vyššie harmonické. Zachytáva udalosti ako poklesy a zákmity, prechodné prepätia, prerušenia a rýchle napäťové výkyvy.
  • Funkcia Logger: zaznamenajte potrebné detaily. Podrobné dlhodobé zaznamenávanie konfigurovateĺné užívateľom Vám umožní odčítanie MIN, MAX a AVG hodnôt až 100 parametrov na všetkých 4 fázach s voliteľným časom priemerovania už od 0,5 sekundy. K dispozícii je pamäť postačujúca na záznam 400 parametrov s 1 minútovým rozlíšením po dobu až jedného mesiaca.
  • 4 kanály: súčasne meria napätie a prúd na všetkých troch fázach a nulovom vodiči
  • Funkcia AutoScaling: jednoduchšia analýza vývoja s automatickou zmenou pomerov zvislej osy. Krivky priebehov sa budú zobrazovať na celom displeji.
  • Automatické zobrazenie prechodných javov: automaticky zachytí až 40 poklesov, prekmitov, prerušení alebo prechodných náhodných javov
  • Splňuje prísne kategórie 600 V / CAT IV, 1000 V / CAT III, bezpečnostný štandard, ktorý je požadovaný pri meraní na začiatku elektrickej inštalácie
  • Robustný, ručný prístroj pracuje viac ako 7 hodín na priložený NiMH akumulátor. Pomocou MENU ovládané rozhranie zjednodušuje prevádzku.
  • Poskytuje možnosť rozsiahlej analýzy údajov. Kurzory a ZOOM sa môžu používať "naživo" v priebehu vykonávania merania, alebo "offline" na uložené namerané údaje. Uložené údaje môžu byť taktiež prenesené do PC pomocou SW FlukeView.
  • Kompletné balenie obsahuje všetko, čo je potrebné k okamžitému meraniu: 4 prúdové kliešte, 5 napäťových meracích vodičov a svoriek, sieťový adaptér/nabíjačku a ochranný kufor.
  • Vyhovuje štandardom merania podľa IEC 61000-4-30

Rozsah dodávky:

Analyzátor siete Fluke 434 rady II, 4 ks pružných prevodníkov i430-flexi, 5 ks predlžovacích vodičov, 5 ks krokosvoriek, sada farebných štítkov, software Power Log, SD karta 8GB, USB kábel na pripojenie k PC, popruh na zavesenie, sieťový adaptér/nabíjačka, batéria Li-on, prenosná kapsa C1740 a návod k obsluhe v českom jazyku