Fluke Networks MS-POE - PoE tester zapojenia RJ-45 a RJ-11

ico Doprava zdarma
img

Tester MicroScanner2 od Fluke Networks predstavuje revolučnú zmenu v testovaní káblov na prenos hlasu, dát a videa. Hlavnou zmenou je zobrazenie výsledkov štyroch predtým samostatných testov do jedného, ktorý sa skladá z grafického wiremapu, dĺžky párov, vzdialenosti k chybnému miestu, ID káblu a rozpoznanie vzdialeného zariadenia.

Cena s DPH 1 253,9 €
Cena bez DPH 1 044,9 €
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Testery káblov
Kód: 1932765
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Fluke Networks

Fluke Networks MS-POE - PoE tester zapojenia RJ-45 a RJ-11

Tester MicroScanner2 od Fluke Networks predstavuje revolučnú zmenu v testovaní káblov na prenos hlasu, dát a videa. Hlavnou zmenou je zobrazenie výsledkov štyroch predtým samostatných testov do jedného, ktorý sa skladá z grafického wiremapu, dĺžky párov, vzdialenosti k chybnému miestu, ID káblu a rozpoznanie vzdialeného zariadenia. Obsahuje integrované testovacie RJ11, RJ45 a koaxiálne porty, ktoré virtuálne podporujú každý typ nízkonapäťového testovania káblov bez potreby adaptérov. Znižuje sa tak potrebný čas a chybovosť pri testovaní. Preto sú vysoko kvalitné inštalácie ešte efektívnejšie.

Revolučné rozhranie
Pri predošlých testeroch museli užívatelia, pre zobrazenie všetkých výsledkov, prepínať medzi štyrmi rôznymi režimami činností. Preto bola práca pomalá a robilo sa mnoho chýb. Prístroj obsahuje rozmerný a podsvietený LCD displej, ktorý umožňuje zobraziť výsledok testu wiremap graficky, čo prináša komfort a zrozumiteľnosť pri používaní.

Podpora multimédií
Vďaka zabudovanej podpore RJ11, RJ45 a coax prístroja MicroScanner2 sú adaptéry minulosťou.Hlavná jednotka a tiež isentifikátor na vzdialenom konci môžu byť použité na testovanie telefónnych a Ethernetových jack konektorov a priechodu CATV priamo mimo box. Preto MicroScanner 2 zjednodušuje verifikáciu kabeláže.

Meranie PoE

Model MicroScanner PoE je zameraný na podporu merania a zaradenia výkonových tried PoE, podporuje štandardy 802.3af, 802.3at a 802.3bt. Odhalí problémy spojené s nedostatočným napájaním alebo nesprávnym zapojením PoE++ párov. Deteguje aktívny port až do 10G. Neobsahuje podporu pre BNC


IntelliTone Toning
MicroScanner2 má zabudovaný analógový a digitálny toning kôli presnej lokalizícii akéhokoľvek vodiča, alebo párov vodičov, nezávisle na pracovnom prostredí. Digitálny slúži na lokalizáciu dátovej kabeláže (Cat 5e/6/6a) vo zväzkoch, prepínačoch, spojovacích poliach, alebo zásuvkách. Digitálny režim je výkonný v prostrediach s vysokou dátovou, RF, alebo elektromagetickou interferenciou. Pri použití so sondou IntelliTone 200 Pro Probe môže byť overovaný wiremap zo strany testera, alebo sondy.

Analógový režim sa používa na testovanie telefónnej kabeláže (Cat 3 a nižšie), ďalej na koaxiálnu kabeláž a bezpečnostné, poplašné, alebo hlasové vedenie. Tieto káble sú optimalizované pre nízkofrekvenčný prenos a preto môžu byť jednoducho izolované pomocou nízkofrekvenčného tónu. Testovanie párových vodičov signalizuje zmena tónu, pre technikov je to spôsob ako preukázateľne identifikovať dvojice vodičov pred ich pevným spojením a identifikovať problémy s prenosom hlasu.

Detekcia služby VDV Service
Pred určením problémov so spojením je potrebné vylúčiť celú radu možných záležitostí s kabelážou a službami. MicroScanner2 poskytuje technikom výkonné nástroje na zistenie najbežnejších súčastných problémov so službami. Detekuje prítomnosť napätia POTS a overuje polaritu. Overuje zapojené Ethernet switch 10/100/1000 na druhom konci spojenia. Potvrdzuje správne napätie PoE a zapárovanie.

Robustný obal
Prístroj má gumové púzdro, ktoré ho dostatočne chrámi aj pred hrubým zaobchádzaním. Jednoducho ho "hoďte" do kufra s náradím či pustite z rebríka. Naviac je štandardne dodávaný s vinylovou ochrannou brašňou pre väčšiu ochranu a pohodlie.

Rozsah dodávky

  • Microscanner PoW s MS-POE Wiremap
  • Quick Guide. návod
  • Batérie
  • Brašna