Gossen Metrawatt METRISO 1000A - Merač izolačného odporu

ico Bestseller
ico Doprava zdarma
img
 

Analógový izolačný merací prístroj s nastaviteľným napätím do 1000V

Cena s DPH 900,00 €
Cena bez DPH 750,00 €
Bežná cena 941,38 €
Ušetríte 3%
Skladom do 14 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: 1000V
Kód: M540C
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Gossen Metrawatt
 
 

Gossen Metrawatt METRISO 1000A - Merač izolačného odporu

Merač izolácie/ Insulation tester METRISO G1000A má dobrý izolačný odpor, ktorý zaisťuje bezpečné, efektívne a bezdrôtové elektrické zariadenie a tiež je účinnou ochranou proti požiaru. Meranie izolačného odporu tiež potvrdzuje, že elektrické zariadenie je v poriadku a je kontrolované. Dôležitou informáciou pri nových zariadeniach je, aby nové, poprípade prevzaté zariadenia boli v poriadku, to znamená, aby spĺňali požadované výkony.  Meranie izolačného odporu  nepoškodzuje merania a dodržuje všetky určené pravidlá. Technici sa často zaujímajú o analógové merania a preto Gossen Metrawatt vyrobil prístroj Metriso 1000A, ktorý je na tento účel.

Menovité napätie 50 V, 100 V, 250 V, 500 V, 1000 V

Prístroj je vhodný na meranie izolačného odporu, na napätie bez zariadenia a systémy s menovitým napätím až do 1000 V, pre izolačné testovanie zemných vodičov, ochranných vodičov vrátane spojovania a pripojenia.

Rýchle testovanie signálu lampou

Signálne svetlo slúži na osvetlenie pracovného priestoru a tiež ukazuje vyhodnotenie izolačného odporu ako OK alebo zlyhanie. Ak boli splnené minimálne hodnoty pre izoláciu odporu podľa VDE 0100 indikátor bude svietiť.

Najnižšie meranie impedancie 0 ... 4 Ω

Nízke meranie impedancie v súlade s VDE 0413 a meranie odporu je tiež možné.(časť 4)

Meranie napätia až do 1000 V

Prístroj je vybavený meraním 1000 V v rozsahu pre jednosmerný a striedavý prúd. Je to výhodné pre skúšanie zariadení pri neprítomnosti napätia a vybavenie kapacitných zariadení podľa testu.

Minimálne použitie batérií

Meranie prebieha iba pri stlačení tlačidla ON/OFF, čo zaisťuje dlhšiu životnosť batérií

Indikátor s kruhovou stupnicou a signálnym svetlom

Stav batérií je indikovaný farbou signálu lampy na ľavej strane meracieho prístroja. Táto lampa tiež ukazuje, že prístroj je zapnutý.

 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie