HT Instruments PVCHECKs-PRO - Tester solárnych systémov

ico Doprava zdarma
img

PVCHECKs-PRO je multifunkčný tester navrhnutý pre komplexné revízie fotovoltaických (FV) inštalácií s maximálnym výkonom 1500V a prúdom 40A. Toto zariadenie je vybavené niekoľkými funkciami, ktoré umožňujú detailné meranie izolácie na FV paneloch, stringoch a poliach až do 1500VDC.

Cena s DPH 4 656,0 €
Cena bez DPH 3 880,0 €
Skladom do 14 dní u nás
-+
Kategórie: Testery solárnych systémov
Kód: HV00PVPR
Záruka: 2 Roky
Výrobca: HT Instruments
Zaujímavé alternatívy 
5 442,6 €
5 397,6 € s DPH
Skladom 1 ks
2 972,1 €
2 724,0 € s DPH
Skladom 1 ks
4 179,3 €
3 936,0 € s DPH
Skladom 1 ks

HT Instruments PVCHECKs-PRO - Tester solárnych systémov

PVCHECKs-PRO je multifunkčný tester navrhnutý pre komplexné revízie fotovoltaických (FV) inštalácií s maximálnym výkonom 1500V a prúdom 40A. Toto zariadenie je vybavené niekoľkými funkciami, ktoré umožňujú detailné meranie izolácie na FV paneloch, stringoch a poliach až do 1500VDC. S výpočtom hodnôt PI (Polarizačný Index) a DAR (Dielektrická Absorpčná Pomer) poskytuje ucelený pohľad na stav izolácie.

Jeho schopnosť merať napätie naprázdno Voc a skratový prúd Isc až do 1500V a 40A zodpovedá štandardom IEC/EN62446, čo umožňuje presné a dôkladné testovanie fotovoltaických systémov. Ďalej umožňuje meranie spojitosti ochranných vodičov s prúdom 200mA a identifikáciu polarity.

PVCHECKs-PRO disponuje funkciou GFL (Ground Fault Locator), ktorá umožňuje lokalizovať chyby v izolácii na stringoch a FV paneloch, čo výrazne zjednodušuje a urýchľuje proces identifikácie a riešenia problémov. Táto funkcia je schopná detekovať presnú polohu chýbajúcej izolácie.

Tester je navrhnutý tak, aby automaticky získaval kalibračné hodnoty bunky pomocou vhodných buniek, čo prispieva k presnosti a spoľahlivosti merania. Jedným stlačením tlačidla GO vykoná PVCHECKs-PRO všetky testy, a vďaka svojej schopnosti postupne testovať všetky reťazce zlučovacieho boxu jediným stlačením klávesu GO zaisťuje efektivitu a rýchlosť v procese testovania.

PVCHECKs-PRO je navrhnutý tak, aby spĺňal všetky bezpečnostné normy a požiadavky na vykonávanie revízií a overovania fotovoltaických inštalácií podľa štandardov IEC/EN62446. S jeho komplexnými funkciami a schopnosťami je vhodným nástrojom na profesionálne testovanie a diagnostiku FV systémov.

Parametre a funkcie:

  • Multifunkčný tester pre revízie FV inštalácií 1500V / 40A
  • Meranie izolácie na FV paneloch/stringoch/poliach až do 1500VDC (s výpočtom PI a DAR)
  • Napätie naprázdno Voc do 1500 V v súlade s IEC/EN62446
  • Skratový prúd Isc až 40A v súlade s IEC/EN62446
  • Spojitosť ochranných vodičov s 200mA
  • Polarita
  • Funkcia GFL pre vyhľadávanie chýb na stringoch a FV paneloch
  • Testy na bežných jednostranných ale aj bifaciálnych paneloch
  • Automatické získanie kalibračnej hodnoty bunky (pomocou vhodných buniek)