Leica Geosystems DD120 - Vyhľadávač káblov a podzemných vedení

Leica DD120 je najnovší vyhľadávač vedení, ktorý výrazne zjednodušuje vyhľadávanie a detekciu podzemných inžinierskych sietí, elektrických káblov, ale aj plynových či vodovodných potrubí. Je to ideálny vyhľadávač inžinierskych sietí pre všetkých stavebných profesionálov...

Cena s DPH 1 188,0 €
Cena bez DPH 990,0 €
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Vyhľadávače káblov
Kód: DD120
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Leica Geosystems

Leica Geosystems DD120 - Vyhľadávač káblov a podzemných vedení

Leica DD120 je najnovší vyhľadávač vedení, ktorý výrazne zjednodušuje vyhľadávanie a detekciu podzemných inžinierskych sietí, elektrických káblov, ale aj plynových či vodovodných potrubí. Je to ideálny vyhľadávač inžinierskych sietí pre všetkých stavebných profesionálov, ktorí potrebujú poznať reálny stav miesta rozkopávky, aby sa vyhli neželaným a drahým nehodám pri výkopoch. Funkcia automatického zamerania objektov (Automatic pinpointing) výrazne zefektívňuje proces vyhľadávania podzemných vedení, zásadne znižuje riziko poškodenia rozvodov vody, plynu či elektrických káblov, čo v konečnom dôsledku zvyšuje bezpečnosť práce na stavbe.

Kľúčové vlastnosti vyhľadávača vedení Leica DD120

  • Automatické zameranie podzemných vedení
  • Power, Radio a Auto režim
  • Hĺbka detekcie až do 3 m
  • Good-to-Go™  kontrola funkčnosti po zapnutí vyhľadávača
  • Odolnosť IP54

Vyhľadávače vedení Leica DD120 sú vybavené pokročilými automatickými prvkami ovládania, vďaka ktorým sú veľmi jednoducho ovládateľné a na prácu s nimi nie sú potrebné skúsenosti s detekciou podzemných vedení a potrebné nie sú ani školenia obsluhy. Vyhľadávanie káblov a potrubí s Leica DD120 je veľmi intuitívne a rýchle.

Vďaka automatickému určovaniu polohy objektov nie je potrebné manuálne nastavovať frekvenciu na vyhľadávači vedení, čím je zaistená optimálna frekvencia pre to konkrétne prostredie, v ktorom práve vyhľadávate podzemné vedenia inžinierskych sietí. Vďaka tomuto unikátnemu riešeniu dokážete výrazne znížiť vplyvy chýb vyplývajúce z ľudského faktoru a zefektívniť tak celý proces vyhľadávania káblov a potrubí. 

Obsah balenia

  • Leica DD120 (872938)
  • Batérie
  • Manuál