Megger DCM305E - Kliešťový ampérmeter

ico Doprava zdarma
img
 
 

DCM305E je nový klieštový ampérmeter na meranie unikajúcich prúdov, najmä za účelom lokalizácie poruchy v elektrických obvodoch, kde dochádza k vybavovaniu prúdového chrániča. Tester pomáha rýchlo odhaliť, či unikajúci prúd...

Cena s DPH 394,8 €
Cena bez DPH 329,0 €
Bežná cena 416,8 €
Ušetríte 4%
Skladom do 3 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Kliešťové multimetre
Kód: DCM305E
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Megger
 
 

Megger DCM 305E - Kliešťový ampérmeter

DCM305E je nový klieštový ampérmeter na meranie unikajúcich prúdov, najmä za účelom lokalizácie poruchy v elektrických obvodoch, kde dochádza k vybavovaniu prúdového chrániča. Tester pomáha rýchlo odhaliť, či unikajúci prúd je skutočne v obvode prítomný alebo či vybavovanie prúdového chrániča je spôsobené jeho poruchou.

Funkcie:

  • 0.001 mA rozlíšenie
  • rozsah do 100 A AC 
  • Meria True RMS (skutočná efektívna hodnota)
  • Dolnopriepustný filter pre eliminovanie rušení a dosiahnutie stability meracích výsledkov
  • 40 mm čeluste
  • Analógový bargraf pre sledovanie trendu

DCM305E je špeciálny kliešťový ampérmeter na meranie unikajúcich prúdov s vysokým rozlíšením. Má 6 meracích rozsahov 6 mA, 60 mA, 600 mA, 6 A, 60 A, 100 A s maximálnym rozlíšením 0.001 mA na 6 mA rozsahu. Horný rozsah umožňuje merať skutočnú efektívnu hodnotu (True RMS) AC prúdu do 100 A.

Ďaľšou špeciálnou vlastnosťou tohto testera je jeho odrušenie a stabilita výsledkov pri merní na obvodoch s rušením vyšších harmonických alebo iných rušení, a to vďaka zapínateľnému dolnopriepustnému filtru 50 Hz. 

Výhodnou funkciou je aj tzv. “Data Hold” funkcia, ktorá uchováva na displeji naposledy zmeraný výsledok. 

 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie