Megger MFT-X1 - Združený revízny tester na inštalácie

ico Akcia
ico Doprava zdarma
img

S novým MFT-X1 teraz ponúkame funkciu True Loop™, naše špičkové meranie impedanice slučky s patentovanou technológiou Confidence Meter™, plne kompatibilným CertSuite™ softvérom - na zjednodušené vytváranie protokolov - meranie impedančnej slučky s vysokým rozlíšením, stabilizované výstupné napätie, plnofarebný displej a nové užívateľské rozhranie sú teraz štandardnou výbavou

Cena s DPH 2 497,2 €
Cena bez DPH 2 081,0 €
Bežná cena 2 551,5 €
Ušetríte 1%
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

-+
Kategórie: Multifunkčné revízne prístroje
Kód: MFT-X1-SC
Záruka:
Výrobca: Megger

Megger MFT-X1 - Združený revízny tester na inštalácie

Multifunkčný tester bezpečnosti elektrických inštalácií

  • Navrhnutý na skúšanie jedno- a trojfázových elektrických inštalácií.
  • Úplne nové funkcie a vzhľad vrátane farebného displeja, RCD konfigurátora a testovania nabíjacích staníc elektromobilov.
  • Plne kompatibilný s CertSuite™ softvérom pre jednoduché vytváranie protokolov a správ z meraní.
  • TrueLoop™ meranie pomocou patentovanej metódy spoľahlivostného merania.
  • Pri meraní nikdy nezostanete bez energie s našou rýchlo vymeniteľnou batériou a s možnosťou dobíjateľnej batérie.

MFT-X1 predstavuje prvú generáciu platformovo založených, užívateľsky aktualizovateľných združených revíznych prístrojov, ktoré dopĺňajú existujúcu sériu združených revíznych prístrojov Megger MFT 1800. 

Obsahuje množstvo nových funkcií. S novým MFT-X1 teraz ponúkame funkciu True Loop™, naše špičkové meranie impedanice slučky s patentovanou technológiou Confidence Meter™, plne kompatibilným CertSuite™ softvérom - na zjednodušené vytváranie protokolov - meranie impedančnej slučky s vysokým rozlíšením, stabilizované výstupné napätie, plnofarebný displej a nové užívateľské rozhranie sú teraz štandardnou výbavou. Užívateľom aktualizovateľný ovládací softvér zabezpečuje, že MFT-X1 je možné prispôsobiť zmenám a to z neho robí perfektné adaptabilné zariadenie na rýchle, spoľahlivé a presné merania.

Určené pre použitie na všetkých nízkonapäťových elektrických inštaláciách, vrátane nabíjacích staníc elektromobilov a domácich fotovoltických systémov, rozsah meracích schopností umožňuje vykonávať revízne merania pred uvedením inštalácií do prevádzky ako aj periodické revízne merania a detailnú diagnostiku porúch na elektorinštaláciách.