Megger MTR105 - Tester točivých strojov

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img
megger-mtr105-tester-tocivych-stroju-4869.jpg megger-mtr105-tester-tocivych-stroju-4870.jpg
 
 

MTR105 je statický tester, špecializovaný na merania na NN motoroch a generátoroch, s overenou sadou testov izolačného odporu (IR) od značky Megger. Obsahuje okrem merania izolačného odporu navyše aj 4-vodičové meranie prechodových odporov pomocou Kelvinových svoriek, ako aj meranie indukčnosti a kapacity. Navyše umožňuje meranie teploty a teplotnú korekciu (pre meranie odporu) a určenie smeru otáčania motora a sledu fáz.

Cena s DPH 2 268,00 €
Cena bez DPH 1 890,00 €
Bežná cena 2 290,04 €
Skladom do 14 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: 1000V
Kód: MTR105
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Megger
 
 

Megger MTR105 - Tester točivých strojov

MTR105 je statický tester, špecializovaný na merania na NN motoroch a generátoroch, s overenou sadou testov izolačného odporu (IR) od značky Megger. Obsahuje okrem merania izolačného odporu navyše aj 4-vodičové meranie prechodových odporov pomocou Kelvinových svoriek, ako aj meranie indukčnosti a kapacity. Navyše umožňuje meranie teploty a teplotnú korekciu (pre meranie odporu) a určenie smeru otáčania motora a sledu fáz.

 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie