RIDGID K-40AF-5 - Drezová čistička

ico Doprava zdarma
img

Čistička K-40 je vo vodorovnej polohe na podlahe alebo na doske kuchynskej linky, ale môže sa tiež prevrátiť na chrbát pre ľahký prístup k umývadlovému odpadu alebo vani plnej vody. Model K-40AF prakticky eliminuje upratovanie pracoviska vďaka patentovanému dvojcestnému autoposuvom AUTOFEED ® s vodiacou hadicou . Úplne pojme otáčajúce sa špirálu a eliminuje akýkoľvek rozstrek odpadovej vody.

Cena s DPH 1 032,0 €
Cena bez DPH 860,0 €
Bežná cena 1 144,7 €
Ušetríte 9%
Skladom do 14 dní u nás
-+
Kategórie: Náradie na čistenie potrubia a kanalizácie
Kód: 71742
Záruka: 2 Roky
Výrobca: RIDGID

RIDGID K-40AF-5 - Drezová čistička

Drezová čistička, model K-40 je ideálna pre čistenie malých sekundárnych potrubí od 20 mm do 75 mm. Špirály 6 mm sú najvhodnejšie pre potrubie 20 mm až 40 mm. Špirály 8 mm sú najvhodnejšie pre potrubie 20 mm až 40 mm. Špirály 10 mm sú najvhodnejšie pre potrubie 40 mm až 75 mm.

  • Čistička K-40 je vo vodorovnej polohe na podlahe alebo na doske kuchynskej linky, ale môže sa tiež prevrátiť na chrbát pre ľahký prístup k umývadlovému odpadu alebo vani plnej vody. Model K-40AF prakticky eliminuje upratovanie pracoviska vďaka patentovanému dvojcestnému autoposuvom AUTOFEED ® s vodiacou hadicou . Úplne pojme otáčajúce sa špirálu a eliminuje akýkoľvek rozstrek odpadovej vody.
  • Indukčný motor 175 W ticho dodá dostatočný krútiaci moment pre vyčistenie aj tých najúpornejší upchávok.
  • Prvotriedna kvalita, stlačené vinutie vnútorné špirály je kombináciou tuhosti a pružnosti zabraňujúce tvorbe slučiek.
  • Dvojdielny obal bubna s otočným upevnením sa nedeformuje ani nekoroduje a umožňuje ľahký prístup k vnútornému bubna a špirále.
  • Špeciálne prevedenie vnútorného bubna skutočne zabraňuje pretočeniu špirály vo vnútri bubna a netesnosti bubna.
  • Dvojcestný autoposuvom AUTOFEED vysúva a zaťahuje špirálu na čistenie odpadov jednoduchým stlačením páky, a udržuje tak vás i vaše pracovisko v čistote.
  • Dodáva sa s rukavicami na čistenie odpadov RIDGID ® a návodom na použitie.