Seitron Novo 3 - Analyzátor spalín sada

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

Analyzátor spalín SEITRON NOVO reprezentuje najnovšiu štvrtú generáciu prenosných analyzátorov spalín pre profesionálny servis kotlov a meranie emisií zo spaľovacích zariadení. Nový dizajn odráža najnovšie technológie pre pohodlnú obsluhu prístroja, spracovanie a prenos meracích reportov.

Cena s DPH 2 340,0 €
Cena bez DPH 1 950,0 €
Bežná cena 2 359,5 €
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

-+
Kategórie: Analyzátory spalín
Kód: NOVO3
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Seitron

 Seitron Novo 3 - Analyzátor spalín sada

Analyzátor spalín SEITRON NOVO reprezentuje najnovšiu štvrtú generáciu prenosných analyzátorov spalín pre profesionálny servis kotlov a meranie emisií zo spaľovacích zariadení. Nový dizajn odráža najnovšie technológie pre pohodlnú obsluhu prístroja, spracovanie a prenos meracích reportov.

Analyzátor spalín NOVO nadväzuje na veľmi úspešné predchádzajúce série Chemist 200/300, Chemist 400 a Chemist 500 a prináša vylepšenia podľa najnovších trendov v oblasti analýzy spalín pre diagnostiku a servis spaľovacích zariadení.

Nové funkcie analyzátora:

  • 7'' dotykový displej (85x155 mm) - Nové zariadenie bolo prepracované aby používateľovi poskytlo vylepšené a ľahko použiteľné prostredie.Analyzátor obsahuje veľký 7" dotykový displej, ktorý poskytuje maximálnu viditeľnosť všetkých informácií spolu s rýchlym a plynulým prehliadaním.

Kategórie
Prezreli ste si