Sonel CMP-1015-PV - Kliešťový multimeter pre fotovoltaické systémy

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

Prístroj je určený na meranie jednosmerného prúdu a napätia vo fotovoltaických inštaláciách. Prístroj je všestranný vďaka mnohým možnostiam merania. Okrem základných meraní má prístroj záznamník s grafmi. Práca na plnom slnku nie je náročná vďaka displeju s vysokým jasom.

Cena s DPH 345,6 €
Cena bez DPH 288,0 €
Bežná cena 348,5 €
Skladom do 14 dní u nás
-+
Kategórie: Testery solárnych systémov
Kód: WMGBCMP1015PV
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Sonel

Sonel CMP-1015-PV - Kliešťový multimeter pre fotovoltaické systémy

Prístroj je určený na meranie jednosmerného prúdu a napätia vo fotovoltaických inštaláciách. Prístroj je všestranný vďaka mnohým možnostiam merania. Okrem základných meraní má prístroj záznamník s grafmi. Práca na plnom slnku nie je náročná vďaka displeju s vysokým jasom.

Fotovoltika pod prísnou kontrolou
Prístroj je určený na meranie jednosmerného prúdu a napätia vo fotovoltaických inštaláciách s napätím 1500 V. Merač tiež poskytuje presné merania za frekvenčnými meničmi vďaka funkcii VFD.

Moderná svorka
Inovatívny tvar znamená ľahší prístup na ťažko dostupných a stiesnených miestach, ako základ pre montáž špeciálnych napäťových adaptérov. Lemovanie svorky je vybavené bezkontaktným snímačom indikátora napätia.

Viditeľnosť za akýchkoľvek podmienok
Práca na plnom slnku nie je náročná vďaka displeju s vysokým jasom. Tma na pracovisku nie je problém vďaka vstavanej baterke.

Multifunkčný
Prístroj je všestranný vďaka mnohým možnostiam merania. Okrem základných meraní má prístroj záznamník s grafmi, ako aj špeciálne funkcie, vrátane nábehového prúdu (INRUSH), zložky AC a DC napätia, meranie nízkoimpedančného napätia (Low Z).

Robustný dizajn
S pomocou najnovších technológií bol vytvorený kompaktný prístroj pre prácu v tých najnáročnejších podmienkach. Gumové puzdro chráni zariadenie pred náhodným poškodením.

Bezdrôtová komunikácia
Prenášajte namerané údaje cez Bluetooth, v „živom“ režime a z internej pamäte do mobilnej aplikácie Sonel Multimeter. To umožňuje zaznamenať a uložiť výsledky a zahrnúť ďalší popis alebo fotografie. Údaje o meraní môžete zdieľať aj ako prílohu e-mailu.

Rozsah dodávky:

  • CMP-1015-PV
  • Napájanie nabíjačky batérií
  • Nabíjačka
  • Dobíjacia batéria Li-Pol 7,4 V 1200 mAh
  • Teplotná sonda typu K
  • Adaptér teplotnej sondy typu K
  • Sada testovacích káblov pre CMM/CMP
  • Kufrík M-3
  • Továrenský kalibračný certifikát
  • Návod v ENG