Testo 417 - Vrtuľkový anemometer testovent sada 1

Meranie rýchlosti prúdenia a správny výpočet objemového prietoku na vzduchových vyústkách môže byť výzvou. Turbulencie, ktoré se na vyústkách vytvárajú a tok vzduchu do všetkých smerov robia meranie veľmi obtiažnym.

Cena s DPH 513,6 €
Cena bez DPH 428,0 €
Bežná cena 681,2 €
Ušetríte 23%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Anemometre
Kód: 0563 1417
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo 417 - Vrtuľkový anemometer testovent sada 1

Meranie rýchlosti prúdenia a správny výpočet objemového prietoku na vzduchových vyústkách môže byť výzvou. Turbulencie, ktoré se na vyústkách vytvárajú a tok vzduchu do všetkých smerov robia meranie veľmi obtiažnym.

Vrtuľkový anemometer testo 417 a meracie kužele testovent 417 sú pre Vás ideálnymi nástrojmi na meranie prietoku na vetracích mriežkach a tanierových ventiloch. Zaisťujú jednoduché testovanie prichádzajúceho/odchádzajúceho vzduchu – napr. v riadenej ventilácii obytných prietorov.

  • Meranie rýchlosti prúdenia, objemového prietoku a teploty
  • Pripojiteľné meraciekužele, ideálnenameraniaobjemového prietoku na vzduchových vyústkách
  • Jednoduchý test prichádzajúceho/odchádzajúceho vzduchu v riadenejventilácii obytných priestorov
  • Dôležité príslušenstvozahrnutévsade: meraciekuželepretanierovéventily a vetraciemriežky, spolu spríručnoubrašňou nauskladnenie

Toto Vám ponúka vrtuľkový anemometer testo 417

Vrtuľkový anemometer testo svrtuľkou s priemerom 100 mm meria súčasne rýchlosť prúdenia, objemový prietok a teplotu. Meracie kužele (súčasť dodávky) umožňujú presné meranie objemového prietoku na vetracích mriežkach. Vypočítaný objemový prietok je zobrazený priamo na displeji prístroja. Navyše je možné zobraziť aktuálnu meranú teplotu.

Smer toku (tj. prítok/odtok) je tiež zobrazený na displeji. Kalkulácia časovej a bodovej strednej hodnoty udávajú priemerné hodnoty objemového prietoku, rýchlosti prúdenia a teploty. Vrtuľkový anemometer udáva min./max. hodnoty a funkcia HOLD umožňuje podržať namerané hodnoty na displeji. Vďaka podsvietenému displeju je možné uskutočňovať meranie aj vprostredí so zhoršenými svetelnými podmienkami.

So SETOM testo 417 ste pripravení merať na tanierových ventiloch a vetracích mriežkach

Stýmto setom ste okamžite pripravení na meranie: vrtuľkový anemometer testo 417 sa jednoducho prichytí kmeraciemu kužeľu testovent 417, vyberiete merací F-faktor a meranie na vetracích mriežkach alebo tanierových ventiloch sa môže začať.

Merací set je zložený zvrtuľkového anemometra testo 417 a meracích kužeľov testovent 417 – jedného pre tanierové ventily (priemer 200 mm) a druhého pre vetracie mriežky (330 x 330 mm). Po ukončení merania môžete meracie kužele bezpečne uložiť a/alebo prepravovať vpríručnej brašni.

​Dodávka obsahuje:
Vrtuľkový anemometer testo 417 (priemer 100 mm), meracie kužele testovent 417 pre tanierové ventily (priemer 200 mm) a pre vetracie mriežky (330 x 330 mm), vrátane príručnej brašne, batérií a výstupného protokolu z výroby*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list