Testo 460 - Optický otáčkomer

ico Doprava zdarma
img

Bezdotykové meranie otáčok s praktickým otáčkomerom Testo 460 a samolepiacimi reflexnými žnačkami - LED označenie miesta merania sa od reflexných značiek odráža späť do prístroja a tým zmeria otáčky...

Cena s DPH 182,4 €
Cena bez DPH 152,0 €
Bežná cena 194,8 €
Ušetríte 5%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Otáčkomery
Kód: 0560 0460
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo 460 - Optický otáčkomer

Bezdotykové meranie otáčok s praktickým otáčkomerom Testo 460 a samolepiacimi reflexnými žnačkami - LED označenie miesta merania sa od reflexných značiek odráža späť do prístroja a tým zmeria otáčky.

Kompaktný otáčkomer Testo 460 poskytuje rýchle a presné výsledky merania. Ventilátor, hriadele, alebo motory: vďaka bezdotykovej optickej metóde merania nie je meranie otáčok počas prevádzky žiadny problém.

Funkcie:

  • optické meranie otáčok
  • označenie miesta merania LED diódou
  • dobre čitateľné namerané hodnoty vďaka podsvietenému displeju aj pri zlých svetelných podmienkach
  • vstup TTL pre externý zdroj taktovacieho signálu záblesku
  • dodávané vrátane príslušenstva ako reflexné značky, ochranné kryty a púzdro na opasok

Takto funguje meranie s otáčkomerom Testo 460
Uložený v praktickom púzdre na opasok, v prípade potreby ihneď po ruke vďaka pútku na ruku. Malý, praktický prístroj je okamžite pripravený na použitie. Reflexné značky, ktoré sú súčasťou dodávky a je možné ich kedykoľvek dokúpiť, sa nalepia na meraný objekt. Otáčkomer vysiela pomocou LED diódy lúč, ktorý označuje stred meranej plochy. Takto sa užívateľ ľahko zorientuje a otáčkomer Testo 460 môže presne merať otáčky vo vzdialenosti 10 až 40 cm. Výsledok merania sa dá pomocou funkcie Hold podržať na displeji a veľmi pohodlne odčítať. Ak je potrebné, dajú sa okrem toho stlačením tlačidla zobraziť hodnoty min. a max. z merania. Podsvietený displej zaručuje optimálnu čitateľnosť výsledkov merania aj v tme. Po meraní sa otáčkomer vďaka násuvnému krytu a púzdru na opasok opäť bezpečne schová do ďalšieho použitia. Prístroj ponúka možnosť nastavenia väčšieho poštu reflexných značiek na rotujúce časti, alebo listov lopatiek vrtule. Testo 460 zohľadní nastavený počet odrazových plôch a vykoná správny výpočet skutočných otáčok.

Rozsah dodávky:

Testo 460, 5 ks reflexných značiek, ochranný kryt displeja, púzdro na opasok, batérie a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.