Testo 750-2 - Skúšačka napätia

Testo 750-2
 
 

So skúšačkou napätia Testo 750-2 pracujete bezpečne a komfortne vďaka LED displeju s čitateľnosťou z rôznych uhlov a jedinečnej technológii vedenia svetla. Pohodlne skontrolujete, či sú elektricé zariadenia a prístroje pod napätím...

Cena s DPH 81,60 €
Cena bez DPH 68,00 €
Bežná cena 88,51 €
Ušetríte 7%
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Skúšačky napätia
Kód: 0590 7502
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 750-2 - Skúšačka napätia

So skúšačkou napätia Testo 750-2 pracujete bezpečne a komfortne vďaka LED displeju s čitateľnosťou z rôznych uhlov a jedinečnej technológii vedenia svetla. Pohodlne skontrolujete, či sú elektricé zariadenia a prístroje pod napätím, alebo nie.

V porovnaní s modelom Testo 750-1:

  • hodí sa na jednopólovú skúšku k rýchlej identifikácii vodičov pod prúdom
  • test vybavenia prúdového chrániča
  • osvetlenie meraného miesta

Funkcie:

  • prehľadný, patentovaný LED displej s vynikajúcou čitateľnosťou z rôznych uhlov
  • zodpovedá najnovším normám pre skúšky napätia DIN-EN 61243-3:2010 a CAT III
  • vybavený praktickým zdrojom svetla pre osvetlenie miesta merania
  • funkcia pre prúdový chránič (FI) a vibrujúce záťažové tlačidlá

So skúšačkou napätia Testo 750-2 pracujete komfortnejšie ako kedykoľvek predtým. Vďaka prehľadnému a patentovanému LED displeju s čitateľnosťou z rôznych uhlov je možné v každej polohe dobre odčítať údaje. Prístroj jasne a zreteľne zobrazuje existujúce napätie pomocou veľkých vodičov svetla. Vďaka protišmykovému krúžku a ergonomickému tvaru rukoväte bezpečne sedí v ruke. Tmavé miesta merania pohodlne osvetlí zabudovaným zdrojom svetla. Robustné púzdro zaručuje dlhú životnosť.

Okrem zistenia, či sú elektrické okruhy, alebo zariadenia pod napätím, alebo sú odpojené od zdroja, sa skúšačka napätia Testo 750-2 hodí tiež ako skúšačka vodivosti pre meranie točivého magnetického poľa. Je tiež vybavená funkciou pre prúdový chránič FI pre testovanie prúdových chráničov. Vibrujúce záťažové tlačidlá zaručujú, aby nebol test spustenia vykonaný omylom.

Rozsah dodávky:

Testo 750-2 Skúšačka napätia, batérie, ochrana meracích hrotov