Testo 770-2 - Kliešťový multimeter

Vďaka inovatívnemu kliešťovému mechanizmu je Testo 770-2 perfektný kliešťový multimeter pre bezkontaktné meranie na vodičoch s malým priemerom, nachádzajúcich sa v tejnej blízkosti ďalších káblov. Okrem štandardných fukncii...

Cena s DPH 211,2 €
Cena bez DPH 176,0 €
Bežná cena 225,1 €
Ušetríte 5%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Kliešťové multimetre
Kód: 0590 7702
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo 770-2 - Kliešťový multimeter

Vďaka inovatívnemu kliešťovému mechanizmu je Testo 770-2 perfektný kliešťový multimeter pre bezkontaktné meranie na vodičoch s malým priemerom, nachádzajúcich sa v tejnej blízkosti ďalších káblov. Okrem štandardných fukncii kliešťového multimetru Testo 770-1 ponúka naviac adaptér pre meranie teploty a meranie prúdu v rozsahu mikroampérov (µA).

Funkcie:

  • komplente zásuvné kliešťové rameno pre jednoduchú prácu
  • automatické rozoznanie jednosmerného a striedavého prúdu, veľký dvojriadkový displej
  • funkcia merania štartovacieho prúdu na elektromotoroch a meranie v rozsahu µA
  • adaptér pre meranie teploty pomocou termočlánku Typ K (termočlánok je nutné dokúpiť, nie je v cene)

Kliešťový multimeter Testo 770-2 mimoriadne uľahčuje prácu v tesných priestoroch merania, ako je napríklad rozvodná skriňa. Pohyblivé rameno kliešťového multimetra sa dá celkom zasunúť do prístroja a vďaka tomu je možné presne uchopiť tesne susediaci kábel a preskúšať ho.

Naviac je možné meranie štartovacieho prúdu elektromotorov a kontrola ionizačného prúdu v rozsahu µA. Pomocou dodávaného adaptéru pre meranie teploty termočlánkovou sondou sa dá okrem elektrických parametrov merať aj teplota (vhodnú termočlánkovú sondu typu K je potrebné doobjendať zvlášť, nie je v cene).

Kliešťový multimeter celkom automaticky rozozná a zvolí striedavý, alebo obojsmerný prúd a ďalšie elektrické parametre ako odpor, vodivosť, dióda a kapacita. Tým sa stáva obsluha jednoduchou a bezpečnou ako nikdy predtým. Na dvojriadkovom displeji sa prehľadne a jasne znázornia Vami namerané hodnoty.

Rozsah dodávky:

Testo 770-2 Kliešťový multimeter, jedna sada meracích káblov, adaptér pre termočlánok typu K, batérie.