Testo 865s - Termokamera

 

Termokamera testo 865s disponuje všetkými dôležitými vlastnosťami pre vysoko kvalitné termografické merania - je presná, robustná, rýchla a spoľahlivá. Testo 865s prináša vysoko kvalitnú termografiu za prijateľnú cenu a meria aj v náročných pracovných podmienkach. Vďaka transportnému kufru (súčasť dodávky) je možné termokameru pohodlne prepravovať a mať ju vždy po ruke.

Cena s DPH 1 126,8 €
Cena bez DPH 939,0 €
Bežná cena 1 362,4 €
Ušetríte 16%
Skladom do 3 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Termokamery
Kód: 0560 8651
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 865s - Termokamera

Termokamera testo 865s disponuje všetkými dôležitými vlastnosťami pre vysoko kvalitné termografické merania - je presná, robustná, rýchla a spoľahlivá. Testo 865s prináša vysoko kvalitnú termografiu za prijateľnú cenu a meria aj v náročných pracovných podmienkach. Vďaka transportnému kufru (súčasť dodávky) je možné termokameru pohodlne prepravovať a mať ju vždy po ruke.
 
Popis produktu
Termokamera testo 865s poskytuje profesionálnu technológiu a zameriava sa na funkcie, ktoré sú potrebné na každodenné úlohy dodávateľa. Testo 865s má jednoduché ovládanie a je optimalizované na rýchlu a efektívnu prácu. Zabudovaná funkcia testo ScaleAssist zaručuje optimálne nastavenie teplotnej snímky pre termografiu budov a spolu s indikátorom IFOV Vám zaručí, že sa vyhnete chybám merania a vygenerujete vždy bezchybnú snímku.
 
Oblasti použitia termokamery testo 865s
Detekujte úniky tepla, prehriate spoje, lokalizujte teplotné mosty alebo defekty plášťov budov. Termokamera testo 865s je ideálna pre každodenné údržbárske aplikácie a uvádzanie do prevádzky v oblasti obchodu či priemyslu. Umožňuje časovú úsporu kvality a zaistí spoľahlivú kontrolu výroby.
 
Výhody termokamery testo 865s

  • Veľmi dobrá kvalita snímky vďaka vysokému rozlíšeniu: 19 200 teplotných meracích bodov zaisťuje presnú termografiu; infračervené rozlíšenie 160 x 120 pixelov – pomocou integrovanej technológie SuperResolution až 320 x 240 pixelov
  • Zobrazenie teplotných nepresností už od 0,1 °C
  • Kritické teploty sú priamo zobrazené vďaka automatickému rozpoznaniu teplého-studeného miesta
  • Vďaka indikátoru IFOV sa vyhnete chybám merania - termokamera Vám vždy ukáže presne to, čo môžete merať
  • Funkcia testo ScaleAssist automaticky optimalizuje nastavenie merítka teplotnej snímky, čím sa vygeneruje objektívne porovnateľná snímka bez chýb merania, napr. pre kontrolu tepelnej izolácie budov
  • Profesionálny softvér na vyhodnotenie teplotných snímok na PC
  • Možnosť uloženia teplotných snímok vo formáte JPG

Rozsah dodávky
Termokamera testo 865s, vr. USB kábla, sieťového zdroja, Li-Ionového akumulátora, profesionálneho softvéru, návodu na obsluhu, skráteného návodu, kufra a kalibračného protokolu z výroby.

 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie