Testo 915i - Teplomer ovládaný cez smartphone s vymeniteľnými meracími sondami

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img
 

Vďaka teplomeru testo 915i s vymeniteľnými sondami je meranie teploty ešte rýchlejšie, jednoduchšie a flexibilnejšie. Vďaka inovatívnemu zabezpečovaciemu mechanizmu s kompatibilitou pre všetky termočlánkové sondy typu K a iné bežné termočlánky typu K možno teplomer použiť pre najrôznejšie aplikácie.

Cena s DPH 200,00 €
Cena bez DPH 166,67 €
Skladom do 14 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Teplomery
Kód: 0563 5915
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 915i - Teplomer ovládaný cez smartphone s vymeniteľnými meracími sondami

Vďaka teplomeru testo 915i s vymeniteľnými sondami je meranie teploty ešte rýchlejšie, jednoduchšie a flexibilnejšie. Vďaka inovatívnemu zabezpečovaciemu mechanizmu s kompatibilitou pre všetky termočlánkové sondy typu K a iné bežné termočlánky typu K možno teplomer použiť pre najrôznejšie aplikácie.

Funkcie:

  • Teplomer s bezdrôtovým meraním teploty pre najrôznejšie aplikácie vďaka veľkému výberu sond a kompatibilite s bežnými termočlánkovými sondami typu K.
  • Bezpečné pripojenie meracej sondy Testo vďaka inovatívnemu zabezpečovaciemu mechanizmu na rukoväti.
  • Jednoduchá obsluha, vyhodnotenie a dokumentácie v bezplatnej aplikácií testo Smart App.
  • Automatické Bluetooth® pripojenie k smartphonu, tabletom alebo meracím prístrojom testo (napríklad testo 400, testo 550s) s dosahom až 100 m.
  • Vysoká presnosť merania.

Rozsah dodávky:

Univerzálna sada skladajúca sa z teplomera testo 915i s pripojiteľnou ponornou / vpichovacia sondou, sondou okolitého vzduchu a povrchovú sondou v šikovnom kufri, vr. batérií a výstupného protokolu z výroby.