Voltcraft DL-240K - Datalogger

Dátový záznamník umožňuje (dlhodobé) zaznamenávanie teploty pomocou externého senzora typu K. Okamžite pripravené na použitie bez softvéru. Zariadenie je možné nakonfigurovať pomocou prehliadača. Odkaz je na záznamníku. Funkcia automatickej správy umožňuje, aby sa série meraní dostali na výstup ako súbor PDF po pripojení k počítaču PC®, Mac alebo tlačiarni.

Cena s DPH 55,2 €
Cena bez DPH 46,0 €
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Teplomery
Kód: 1931526
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Voltcraft

Voltcraft DL-240K - Datalogger

Dátový záznamník umožňuje (dlhodobé) zaznamenávanie teploty pomocou externého senzora typu K.

Okamžite pripravené na použitie bez softvéru. Zariadenie je možné nakonfigurovať pomocou prehliadača. Odkaz je na záznamníku. Funkcia automatickej správy umožňuje, aby sa série meraní dostali na výstup ako súbor PDF po pripojení k počítaču PC®, Mac alebo tlačiarni.

Vyhodnotenie bez softvéru Hneď ako sa skončí záznam údajov a záznamník údajov sa pripojí k rozhraniu USB, automaticky sa vygeneruje súbor PDF a tabuľkový súbor.
Správa PDF obsahuje všeobecné informácie o zariadení, nastaveniach záznamníka údajov, stave alarmu a grafiku, ktorá zobrazuje namerané hodnoty počas zaznamenaného času. Tabuľky hodnôt pre ďalšie spracovanie generuje záznamník v súbore CSV. Logger je kompatibilný s VOLTSOFT, ale tento softvér sa zvyčajne nevyžaduje.

Veľký displej Údaje o aktuálnom, minimálnom a maximálnom meraní môžu byť zobrazené priamo na záznamníku prostredníctvom integrovaného displeja. Okrem toho je možné vyvolať ID loggeru - najmä ak sa má súčasne používať niekoľko loggerov. Displej LC možno deaktivovať aj kvôli šetreniu energie.

Jednotlivé režimy štart-stop Dátový záznamník umožňuje až 13 rôznych programovaní podmienok start-stop. Záznamník tak môže byť individuálne prispôsobený vašim potrebám. Príkladmi sú: okamžité spustenie, začatie po oneskorení, začatie podľa času, spustenie po stlačení tlačidla atď. LED výstražné indikátory Keď je táto funkcia aktivovaná, dvojfarebné výstražné LED výstražné indikátory poskytujú rýchly prehľad o porušení limitných hodnôt bez toho, aby bolo potrebné podrobne prezerať uložené údaje. Túto funkciu je možné deaktivovať aj kvôli šetreniu energie.

Voľný výber snímača Voliteľne môže byť každý snímač typu K pripojený k záznamníku. To znamená, že sú možné merania teplôt až do 1370 ° C - v závislosti od verzie snímača. Elektronika záznamníka je pripravená pre všetky typy snímačov typu K.

Technické parametre

Rozmery (d x š x v) 18 x 37 x 98 mm
Hmotnosť 50 g
Kanály 1
Výška 98 mm
Dĺžka 18 mm
Šírka 37 mm
rozsah teplôt -200 do 1372 °C
Spôsob ochrany IP40
kalibrácia podľa bez certifikátu
  funkcia PDF
Merná veličina teplota
Typ DL-240K
  1.5 °C
  24 h
  10 s
Max. teplotný rozsah 1372 °C
Min. teplotný rozsah -200 °C
Napájanie (prúdom) gombíková batéria CR 2450 (1x)
Kategória výrobku teplotný datalogger

Špeciálne funkcie

  • Denná teplota
  • Integrovaný displej
  • Automatické vytváranie súborov PDF a CSV
  • Meranie pomocou externého snímača typu K

Charakteristika

  • Pamäť nameraných hodnôt min-max Konfigurácia časovača protokolovania pomocou prehľadávača alebo softvéru Nastavenie intervalu merania od 1 minúty do 24 hodín Vodotesné a prachotesné (IP65) Integrovaná lítiová gombíková tlačidlá pre autonómnu prevádzku záznamníka Farebné tesniace krúžky pre ľahkú identifikáciu typov zariadení Zobrazenie stavu batérie Je možná aktualizácia firmvéru.

Rozsah dodávky

  • Dátový záznamník Voltcraft DL-240K
  • Batéria CR2450
  • Sonda typu K