Dräger UCF® FireCore - Termokamera pre hasičov

ico Novinka
ico Doprava zdarma
img

Termovízna hands-free kamera Dräger UCF® FireCore poskytuje nepretržitý monitoring bezprostredného okolia, a to aj v tých najťažších podmienkach. To vám umožňuje rýchlejšie a bezpečnejšie sa zorientovať a zároveň zlepšiť vaše situačné povedomie.

Cena s DPH
Na objednávku
Kategórie: Termokamery
Kód: UCFFireCore
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Dräger

Dräger UCF® FireCore - Termokamera pre hasičov

Termovízna hands-free kamera Dräger UCF® FireCore poskytuje nepretržitý monitoring bezprostredného okolia, a to aj v tých najťažších podmienkach. To vám umožňuje rýchlejšie a bezpečnejšie sa zorientovať a zároveň zlepšiť vaše situačné povedomie.

BEZPEČNOSŤ+
​Rýchle vyhodnotenie situácie pri hasení požiaru

Najmä pri hasení požiaru panujú ťažké podmienky, ako je oheň, dym a tma. Termokamera UCF® FireCore poskytuje dôležitú orientáciu, pomáha rýchlo vyhodnotiť situáciu a identifikovať tak potenciálne nebezpečenstvo.

Skvelá viditeľnosť za všetkých podmienok
Displej FPS® IMD pre zobrazovanie vo vnútri masky je integrovaný do celotvárovej masky Dräger FPS® 7000, takže máte termálny obraz pred očami od prvej sekundy a po celú dobu, a máte tak neustály prehľad o svojom okolí, a to aj za podmienok nulovej viditeľnosti. To vám umožní dokončiť zásah rýchlejšie a bezpečnejšie.

Obe ruky máte voľné
Termokamera UCF® FireCore je ergonomicky integrovaná do osobných ochranných prostriedkov, takže ju nemusíte držať v ruke. Vďaka tomu máte obe ruky voľné a môžete sa sústrediť na to, čo je najdôležitejšie: na záchranu životov.

POUŽITEĽNOSŤ
​Vysoká úroveň flexibility

Či už sa plazíte, alebo stúpate po schodoch, vždy máte dokonalý prehľad, pretože uhol kamery je flexibilne nastaviteľný. Tým sa znižuje fyzická záťaž, napríklad bolesť za krkom.

Termokameru je možné ľahko sňať
Najmä pri hasení požiarov sa často musíte dostať do ťažko prístupných priestorov. Termokamera UCF® FireCore uľahčuje manévrovanie, pretože ju môžete jednoducho odpojiť a urobiť snímku toho, čo vás čaká v ťažko prístupných miestach. Tým získate ešte lepší prehľad o situácii.

Jednoduché použitie
Termokamera UCF® FireCore sa ľahko používa a ovláda. Je navrhnutá tak, aby bola maximálne použiteľná. Termokameru UCF® FireCore je možné spárovať s displejom FPS® IMD pre zobrazovanie vo vnútri masky v priebehu niekoľkých sekúnd. Stačia len tieto dve zariadenia chvíľku podržať vo vzájomnej blízkosti. To vám tiež umožní rýchlo odovzdať termokameru na použitie niektorému z vašich kolegov.

SERVIS
​Robustný a spoľahlivý prístroj

Na túto odolnú kameru sa môžete spoľahnúť aj v tých najnáročnejších podmienkach. Vďaka stupňu krytia IP67 je v bežných podmienkach odolná proti vode a prachu. Napájanie kamery UCF® FireCore zaisťujú lítium-iónové batérie s dlhou výdržou. Batérie je možné ľahko dobíjať vo vozidle alebo na hasičskej stanici. Tieto prístroje vyžadujú len minimálnu údržbu.

Modulárna konštrukcia
Modulárna koncepcia výrobku umožňuje optimálne prispôsobenie vašej prevádzkovej taktike a rozpočtu. Na základe vlastných potrieb sa môžete flexibilne rozhodnúť, ktorý člen tímu by mal byť vybavený displejom FPS® na zobrazovanie vo vnútri masky a tiež termokamerou UCF® FireCore.