Fronius Vizor Connect - Samozatmievacia kukla

ico Doprava zdarma
img
fronius-vizor-connect-samostmivaci-kukla-6997.png fronius-vizor-connect-samostmivaci-kukla-6998.jpg
 
 

Vplyvy okolitého svetla, odrazy zváracieho oblúka, zváranie v neprístupných polohách – existuje veľa činiteľov, ktoré značne narúšajú spoľahlivosť plne automatických kukiel na ochranu pri zváraní. Pri 6 – 8 hodinách zvárania denne zapáli používateľ elektrický oblúk viac než stokrát. Predtým, ako sa automatická ochranná stmavovacia kazeta zavrie, dochádza pri každom zapálení na zlomky sekúnd k oneskoreniam. No nie s kuklou Vizor Connect.

Cena s DPH 540,00 €
Cena bez DPH 450,00 €
Bežná cena 551,22 €
Ušetríte 1%
Skladom do 7 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Zváracie kukly a masky
Kód: 42,0510,0312
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Fronius
 
 

Fronius Vizor Connect - Samozatmievacia kukla

Vplyvy okolitého svetla, odrazy zváracieho oblúka, zváranie v neprístupných polohách – existuje veľa činiteľov, ktoré značne narúšajú spoľahlivosť plne automatických kukiel na ochranu pri zváraní. Pri 6 – 8 hodinách zvárania denne zapáli používateľ elektrický oblúk viac než stokrát. Predtým, ako sa automatická ochranná stmavovacia kazeta zavrie, dochádza pri každom zapálení na zlomky sekúnd k oneskoreniam. No nie s kuklou Vizor Connect.

SPOJENIE SO ZVÁRACÍM SYSTÉMOM
Vďaka technológii Bluetooth® Low Energy stmaví zvárací systém zváraciu kuklu už pred zapálením elektrického oblúka. Ochranná stmavovacia kazeta ostane aj pri najnepatrnejšom prúde, ako aj v nútených polohách nanajvýš spoľahlivo zatemnená.
Ochranná stmavovacia kazeta kukly Vizor Connect má kombinované napájanie energiou zo solárnych článkov a z dobíjateľného lítiovopolymérového akumulátora.
Ak je kukla v prevádzke v režime Bluetooth®, nie je podpora solárnych článkov dostatočná. Preto sa musí kukla nabiť dodatočne.Tri zváracie systémy spoločnosti Fronius s technológiou Bluetooth® umožňujú vytvoriť kombináciu s kuklou Vizor Connect: MagicWave 230i, TransTig 230i, TPS/i 

Čas nabíjania: cca 3 hodiny
Trvanie režimu Bluetooth® cca 40 hodín

AUTOPILOT
Vďaka autopilotu nie je potrebné nastavenie stupňa ochrany. Ochranná stmavovacia kazeta sa zatemní automaticky a samostatne reguluje stupeň ochrany v závislosti od intenzity elektrického oblúka.

PANORAMATICKÝ VÝHĽAD
Špeciálne vyrezaná forma ochrannej stmavovacej kazety (s výrezom na nos) dokáže poskytnúť až 6-krát väčšie zorné pole v porovnaní s bežnými zváracími kuklami.

STUPEŇ JASU 2,5
Vďaka stupňu jasu 2,5 v otvorenom stave sa kukla Vizor Connect ideálne hodí na spracovávanie a dodatočnú prácu. Sústavné nasadzovanie a skladanie je tak zbytočné.

Okrem zosieťovania pomocou technológie Bluetooth® sa môže kukla Vizor Connect samozrejme používať aj s každým bežným systémom na zváranie elektrickým oblúkom. Kukla ponúka všetky zvyčajné funkcie vysokokvalitnej automatickej zváracej kukly a pri deaktivovanej funkcii Bluetooth® adekvátne reaguje aj na optické impulzy (režim snímača). Ochranná stmavovacia kazeta sa zavrie, hneď ako sa zapáli elektrický oblúk.

Technické parametre:

  • Stupne ochrany 2,5/7-12 (man,) bzw, 2,5/5-12 (auto)
  • Prepínací čas / stmievanie 0,09 ms
  • Prepínací čas (tma/svetlo) 0,1s-2,0sec
  • hmotnosť 0,55 kg
  • Veľkosť kazety (dxšxv) "58x125mm / 2,28x4,92"" "