ILLKO WELDtest - Adaptér pre kontrolu zváračiek

ico Doprava zdarma
ILLKO WELDtest
 
 

Adaptér WELDtest umožňuje, v spolupráci s prístrojmi Revex Profi (Profi II), Revex 2051, Revex Plus (Plus USB), vykonávať testovanie a revíziu pre zváračky. Adaptér meria skutočné efektívne napätie, pri vnútornom odpore vonkajšieho...

Cena s DPH 243,60 €
Cena bez DPH 203,00 €
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Adaptéry a ovládače
Kód: Weldtest
Záruka: 2 Roky
Výrobca: ILLKO
 
 

ILLKO WELDtest - Adaptér pre kontrolu zváračiek

Adaptér WELDtest umožňuje, v spolupráci s prístrojmi Revex Profi (Profi II), Revex 2051, Revex Plus (Plus USB), vykonávať testovanie a revíziu pre zváračky. Adaptér meria skutočné efektívne napätie, pri vnútornom odpore vonkajšieho zváracieho obvodu 5 kOhm. Tiež meria maximálnu hodnotu napätia pri zmene vonkajšieho zaťažovacieho odporu od 5kOhm do 200 Ohm.
Prístroj tiež vykonáva kontrolu pre znížené napätie, pokiaľ je hodnota vonkajšieho zváracieho obvodu vyššia ako 200 Ohm.

Pripojenie k prístrojom REVEX:

  • Revex Plus, Revex 2051: pripojenie prepojovacím káblom P 2081 (štandartne dodávaný s WELD test)
  • Pripojenie k Revex Profi (Profi II) je možné previesť tiež káblom P 2080, který nie je súčasťou dodávky. Je to špeciálny kábel umožňujúci ovládanie adaptéru WELDtest tlačítkom "START" na prístroji REVEX Profi (Profi II). Na využitie tejto funkcie musí mať REVEX Profi, firmware s verziou 1.9, alebo vyššiu.

Rozsah dodávky:

  • WELDtest
  • prepojovací kábel pre REVEXplus (USB)
  • kalibračný list
  • záručný list
  • návod.
 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie