Kontrolné kolieska - Budúca kontrola 2024-2028

img
kontrolne-kolieska-buduca-kontrola-2024-2028-7756.jpg
 
 

Revízne kolieska slúžia na pravidelnú kontrolu a kalibráciu strojov. Štítky sú ponúkané v aršiacich a zaisťujú plynulý chod celého pracoviska.

Cena s DPH 1,20 €
Cena bez DPH 1,00 €
Bežná cena 1,30 €
Ušetríte 6%
Skladom 3 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Ostatné
Kód: 191942-24
Záruka: 2 Roky
Výrobca: PROMERTECH
 
 

Kontrolné kolieska - Budúca kontrola 2024-2028

Revízne kolieska slúžia na pravidelnú kontrolu a kalibráciu strojov. Štítky sú ponúkané v aršiacich a zaisťujú plynulý chod celého pracoviska. 25 mm aršík 30 kusov

Kontrolné kolieska slúžia na testovanie, kalibráciu, inšpekciu a údržbu zariadenia vo vašej firme. Využívaním revíznych dátumovek napomáhate efektivite fungovania výroby. Všetky tieto štítky sa teda používajú všade tam, kde je potrebné testovať stroje, systémy a iné zariadenia. Jedná sa predovšetkým o štítky budúca kontrola alebo kontrola vykonaná. Kalibračné kolieska sú ponúkané v aršiacich a sú na pracovisku nevyhnutné.

Naša ponuka revíznych koliesok obsahuje dátumovky na kontroly na jeden, dva, štyri či šesť rokov. V prípade potreby je možné vyrobiť kolieska podľa vášho priania, kde môžete umiestniť vaše logo a text.

Materiál:

Samolepiace vinylové fólie
Sila 0,1 mm, lepidlo polyakrylátové permanentné, teplotná odolnosť – 40 ° C do + 80 ° C,
Aplikačná teplota optimálne od +4°C do +25°C
Stálofarebnosť – sieťotlač min. 3 roky, UV tlač min. 7 rokov

 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie