Kühtreiber 800S - Samostmievacia zváračská maska s filtráciou

ico Doprava zdarma
img

Maska 800s a filtračná jednotka FreFlow V1 je určená pre zváranie všetkými metódami elektrickým oblúkom (MMA, MIG/MAG, TIG DC a TIG AC), zváranie plameňom, zváranie mikroplazmou, rezanie plazmou. Vďaka funkcii brúsenia môže byť...

Cena s DPH 846,0 €
Cena bez DPH 705,0 €
Bežná cena 1 046,7 €
Ušetríte 18%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Zváracie kukly a masky
Kód: 005850043
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Kühtreiber

Kühtreiber 800S - Samostmievacia zváračská maska s filtráciou

Maska 800s a filtračná jednotka FreFlow V1 je určená pre zváranie všetkými metódami elektrickým oblúkom (MMA, MIG/MAG, TIG DC a TIG AC), zváranie plameňom, zváranie mikroplazmou, rezanie plazmou. Vďaka funkcii brúsenia môže byť využitá aj k ochrane tváre  a hlavy zvárača v priebehu brúsenia.

Filtračná ventilačná jednotka

Hlavnou výhodou tejto filtračnej ventilačnej jednotky je excelentná ochrana proti splodinám vznikajúcim pri zváraní, alebo brúsení. Jedná sa o novú špičkovú technológiu.

Umožňuje, aby si zvárač nastavil prúdenie vzduchu 170l/min., alebo 210l/min. a to v závislosti na prostredí a druhu aplikácie.

Medzi ďalšie výhody tejto filtračnej ventilačnej jednotky patrí tiež unikátna funkcia VibraAlarm, ktorá upozorní zvárača, prostredníctvom vibrácii, na nutnosť výmeny filtra, alebo dobitia akumulátora. Tieto upozornenia sú vizuálne tak aj zvukové.

Má patentovaný tvar jednotky, ktorý bol navrhnutý i pre malé priestory a všeobecne je táto filtračná ventilačná jednotka vhodná pre všetky zváracie aplikácie v najnáročnejších podmienkach.

Najdôležitejšie parametry:

Filter: Typ výmenného filtra P3 R SL, účinnosť filtra je 99,97% s vizuálnym a zvukovým varovaním proti zanesení.

Hmotnosť 1020 g. Hlučnosť 65dB

Akumulátor: Typ akumulátora Li-ion, s LED indikátorom o stavu nabitia akumulátora. Jeho prevádzková doba je štandardne 9 hod. pri 170 l/min. a 5 hod. pri 210 l/min., čas nabíjania je 3 hod., s vizuálnym a zvukovým upozornením na nízky stav akumulátora. Vyznačuje sa vysokou životnosťou, viac než 550 nabití.

Certifikácia podľa EN12941: TH 2 a má patentovaný tvar.