Leica Geosystems Disto D810 touch Set - Laserový diaľkomer

ico Doprava zdarma
img

Set obsahuje špičkový laserový merač vzdialenosti Leica DISTO D810 touch, statív Leica TRI 70 a sklonový adaptér Leica FTA 360. To všetko balené v atraktívnom a odolnom kufri za výhodnú cenu.

Cena s DPH 1 174,8 €
Cena bez DPH 979,0 €
Bežná cena 1 187,6 €
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Dialkomery
Kód: 1220002
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Leica Geosystems

Leica Geosystems Disto D810 touch Set - Laserový diaľkomer

Profesionálny set švajčiarskeho laserového diaľkomeru Leica DISTO D810 s tým najužitočnejším príslušenstvom zaručí komfortné a precízne meranie na veľké vzdialenosti v exteriéri a to aj na priamom slnku, kedy sa laserový lúč bežných diaľkomerov stáva neviditeľným už na pár metrov. Okrem laserového diaľkomeru Leica DISTO D810, ktorý má zabudovaný digitálny hľadáčik so 4 x zoom a fotoaparát, pomocou ktorého je možné merať vzdialenosti a plochy priamo z fotografie objektu, dostanete v tomto sete aj kvalitný kovový, teleskopický statív Leica TRI 70, ktorý stabilizuje diaľkomer a tiež prepracovaný sklonový adaptér Leica FTA 360, pomocou ktorého dokážete zacieliť laserový lúč diaľkomeru horizontálne aj vertikálne s extrémnou presnosťou.

Leica DISTOD810

Prvý laserový diaľkomer na svete, ktorý má dotykový displej a dokáže merať vzdialenosti či plochy priamo z fotografie objektu, ktorú je možné vytvoriť fotoaparátom zabudovaným priamo v prístroji. DISTO D810 meria s presnosťou ± 1 mm v rozsahu 0.05 - 200 m, má digitálny hľadáčik so 4 x zoom pre presné cielenie na veľké vzdialenosti, zabudovaný Bluetooth Smart umožňuje okamžitý prenos nameraných dát do smartfónu alebo tabletu a s bezplatnými aplikáciami pre operačné systémy iOS a Android je meranie efektívnejšie a spracovanie nameraných dát výrazne rýchlejšie. DISTO D810 má 360° sklonový senzor, ktorý vám pomôže merať nielen sklony, ale výrazne zjednodušuje aj nepriame merania výšok, meranie horizontálnych vzdialeností s prekážkou, ale aj meranie výškových profilov.

Statív Leica TRI 70
Ľahký profesionálny kovový statív s teleskopickými nohami a elevátorom. TRI 70 je vďaka 1/4" závitu kompatibilný so všetkými laserovými meračmi ako aj líniovými lasermi Leica. Jednoduchá aretácia nôh do požadovanej výšky pomocou klapiek, libela pre presné urovnanie a gumené koncovky nôh vhodné pre prácu na hladkých povrchoch, ktoré môžete zaskrutkovať, čím sa vysunú kovové hroty pre prácu na mäkkom podloží v exteriéri. Pracovná výška statívu je 0.40 – 1.15 m.

Adpatér Leica FTA360
Adaptér Leica FTA 360 bol vyvinutý špeciálne pre použitie s laserovým diaľkomerom Leica DISTO D810, pretože najväčšou slabinou tohto diaľkomeru je nestabilná ľudská ruka, ktorá ho drží. FTA 360 sa upevňuje na statív TRI70 a umožňuje pri meraní s laserovými diaľkomermi Leica dosiahnuť extrémnu presnosť cielenia v horizontálnom, ale predovšetkým vo vertikálnom smere bez akýchkoľvek záchvevov. Leica FTA 360 má pohybovky – skrutky, ktorých otáčaním jemne meníte smerovanie lúča laserového diaľkomeru vo vodorovnej aj zvislej línii. Tento komfort oceníte predovšetkým vtedy, ak pri meraní potrebujete trafiť laserovým diaľkomerom malú plochu na veľkú vzdialenosť.

Rozsah dodávky:

  • Leica DISTO D810
  • Ochranné puzdro pre DISTO™ D810
  • Nabíjačka batérie DISTO™ D810
  • Manuál pre DISTO™ D810
  • Statív Leica TRI 70
  • Sklonový adaptér Leica FTA 360
  • Všetky časti setu balené v odolnom transportnom kufri Leica