Leica Geosystems DISTO S910 Set - Laserový 3D diaľkomer

ico Doprava zdarma
img

Leica DISTO S910 set obsahuje revolučný 3D laserový diaľkomer, statív Leica TRi120 a sklonový adaptér Leica FTA 360. To všetko balené v atraktívnom a odolnom kufri Leica Geosystems za výhodnú cenu.

Cena s DPH 2 158,8 €
Cena bez DPH 1 799,0 €
Bežná cena 2 178,0 €
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Dialkomery
Kód: 1708016
Záruka:
Výrobca: Leica Geosystems

Leica Geosystems DISTO S910 Set - Laserový 3D diaľkomer

Leica DISTO S910 set obsahuje revolučný 3D laserový diaľkomer, statív Leica TRi120 a sklonový adaptér Leica FTA 360. To všetko balené v atraktívnom a odolnom kufri Leica Geosystems za výhodnú cenu.

Ukladanie dát z diaľkomeru do AutoCAD formátu
Leica DISTO S910 je prvý laserový diaľkomer na svete, ktorý umožňuje ukladať všetky namerané dáta ako DXF súbory pre spracovanie v AutoCAD-e. Pôdorysy stavieb, rozmery stien, plochy striech a inú stavebnú dokumentáciu môžete okamžite po odmeraní stiahnuť cez USB rozhranie do počítača. Pre dôkladnú dokumentáciu je možné všetky merania ukladať spolu s fotografiami objektov, na ktoré ste pri meraní cielili. Vďaka týmto revolučným inováciám dokážete s laserovým meračom Leica DISTO S910 pracovať extrémne rýchlo, bez rizika vzniku zbytočných chýb.

Prenos nameraných hodnôt v reálnom čase
Ďalšou unikátnou funkciou, ktorú má vo svojej výbave iba Leica DISTO S910 je WLAN rozhranie, pomocou ktorého môžete v reálnom čase bezdrôtovo prenášať namerané dáta z diaľkomeru priamo do počítača. Svoj notebook spojíte s diaľkomerom rovnako jednoducho ako sa pripájate k WiFi sieti. Objem prenesených dát nie je nijako obmedzený, môžete si dokonca vybrať či chcete na ďalšie spracovanie posielať z diaľkomeru iba číselné hodnoty, alebo by ste radi videli aj fotografie vytvorené počas merania. Bezplatný softvér Leica DISTO™ Transfer podporuje aj priamy prenos nameraných dát do AutoCAD a BricsCAD softvéru.

Dosah merania až 300 m!
DISTO S910 s použitím inovatívnej X-Range Power Technology prináša neuveriteľný dosah merania až 300 metrov pri zachovaní presnosti merania 1 mm! Dosah a presnosť tohto diaľkomeru boli testované podľa normy ISO 16331-1, čo garantuje zachovanie výrobcom udávaných hodnôt aj pri meraní na objekty s nízkou reflexivitou či pri meraní za silného slnečného svetla.

Digitálny hľadáčik so 4x zoomom
S digitálnym hľadáčikom meria prístroj s dokonalou presnosťou a to aj za nepriaznivých svetelných podmienok. Táto funkcia je rozhodujúcou výhodou pri práci v slnečnom počasí. Aj v prípade, že červený laserový bod nie je viditeľný voľným okom, čo sa stáva v exteriéri už pri relatívne krátkych vzdialenostiach od cca 10 m, môžete na veľkom farebnom displeji presne vidieť kam laserovým diaľkomerom cielite.

Ovládanie cez dotykový displej
Veľký 3,2" dotykový (kapacitný) displej laserového diaľkomeru Leica DISTO S910 je dokonalý nástroj pre rýchle a intuitívne ovládanie všetkých funkcií. Pri ovládaní laserového merača využívate bežné gestá, ako sú potiahnutie, alebo zoom pomocou dvoch prstov, na ktoré ste zvyknutý z vášho smartfónu. Prostredníctvom dotykového displeja je dokonca možné spúšťať samotné meranie, čím sa vyhnete nechcenému chveniu diaľkomeru, k akému zvyčajne dochádza v momente stlačenia hardvérového tlačidla.

BluetoothSmart 4.0 rozhranie
Leica DISTO S910 má BluetoothSmart 4.0 rozhranie, s ktorého pomocou môžete namerané hodnoty okamžite posielať do smartfónu či tabletu s operačným systémom Android alebo iOS zariadení ako iPhone, iPad a iPad mini. Aplikácie pre oba operačné systémy si môžete zadarmo stiahnuť z Google Play alebo iTunes.

Z nameraných dát dokáže aplikácia DISTO™ Sketch okamžite vytvoriť
presný pôdorys meranej plochy

Aplikácia Leica Disto™ Sketch je high-end verziou klasického poznámkového bloku. Na svojom smartfóne si jednoducho vytvoríte náčrtky meraného priestoru alebo objektu a potom už len k jednotlivým čiaram priraďujete namerané hodnoty. Dáta sú okamžite po odmeraní vzdialenosti diaľkomerom Leica DISTO S910 prenášané cez BluetoothSmart do aplikácie v mobilnom zariadení. Rovnakým spôsobom môžete namerané hodnoty vykreslovať aj priamo do fotografie, stačí smartfónom odfotiť miestnosť, označiť vzdialenosti, ktoré idete merať, tie potom odmerať diaľkomerom Leica DISTO S910 a nakoniec namerané hodnoty už len jednoduchým potiahnutím prsta priradiť k tým správnym kótam. Výsledkom je veľmi presný náčrt pôdorysu plochy, alebo upravená fotografia, ktoré môžete z aplikácie okamžite odoslať na email.

Rozsah dodávky:

 • Leica DISTO S910 touch
 • Adaptér FTA360-S
 • Statív TRi120
 • Šnúrka na zápästie
 • Ochranné textilné puzdro
 • USB nabíjačka
 • Manuál
 • Odolný transportný kufor Leica
 • Červená cieľová platnička
 • Adaptér pre merania z rohov
 • Vstavaná nabíjateľná Li-Ion batéria
 • Smart Base podstava
 • Leica PROTECT, záručná karta pre 3 ročnú záruku
 • Calibration Certificate Leica