Megger DET24C - Kliešťový tester zemných odporov

 

Kliešťový tester zemnej slučky. Nie je potrebné rozpájať meraný zmenič ani používať pomocné zemné elektródy. pamäť na uloženie výsledkov, Bluetooth rozhranie na prenos údajov do PC. Kompletná dodávka s kalibračnou slučkou...

Cena s DPH 1 479,60 €
Cena bez DPH 1 233,00 €
Bežná cena 1 992,00 €
Ušetríte 26%
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Meranie kliešťami
Kód: DET24C
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Megger
 
 

Megger DET24C - Kliešťový tester zemných odporov

Univerzálny model prístroja pre meranie odporu uzemnenia viacnásobných zemných sietí bez rozpojenia zemniča. Je vybavený vnútornou pamäťou s možnosťou zobrazenia dát na displeji.
Prístroj obsahuje vysielaciu cievku, ktorá generuje signál so špeciálnym priebehom. Cievka prijímacia, prijíma prúd prechádzajúci zemniacou slučkou. Pri meraní uzemňovacej sústavy musí byť k dispozícii uzatvorená slučka (minimálne dva zvody). Pri meraní jedného zvodu je nutné vytvoriť uzatvorenú slučku pomocnou sondou.
DET24C je nadstavbový model, ktorý na rozdiel od univerzálneho modelu DET14C, ponúka naviac IrDA-USB rozhranie pre prenos dát do PC a väčšiu kapacitu vnútornej pamäte. Je kompatibilný so softvérmi Megger PowerDB (PowerDB Lite), čo je ucelený program pre spracovanie dát, pre prácu s nameranými údajmi a pre tvorbu protokolov. Tento program spolupracuje nielen s prístrojmi Megger na meranie odporu uzemnenia, ale tiež s unikátnymi Megger meračmi izolačných odporov a ďalšími prístrojmi Megger. Príslušenstvo obsahuje navyše USB-IrDA adaptér pre bezdrátovú komunikáciu s využitím infrared rozhrania prístroja, USB kábel a Power DB Lite program.

Rozsah dodávky:

prenosný kufrík, pútko na prístroj pre uchytenie na zápästí, USB-IrDA adaptér, USB kábel, software Power DB Lite, kalibračnú overovaciu slučku a príručku na CD. Kalibračný list je voliteľné príslušenstvo.