Sonel CS-1 - Simulátor káblov

Simulátor káblov CS-1 je navrhnutý tak, aby simuloval izolačný odpor káblov.

Cena s DPH 61,2 €
Cena bez DPH 51,0 €
Bežná cena 64,1 €
Ušetríte 3%
Skladom do 14 dní u nás
-+
Kategórie: Adaptéry a ovládače
Kód: WAADACS1
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Sonel

Sonel CS-1 - Simulátor k

Príslušenstvo slúži k výcviku, predvádzacie a pomocným účely k hrubému posúdenie správnosti merania odporu. Výsledky získané počas merania vykonávaných na simulátore by sa mali považovať za odhad. Adaptér používa čnému zásuvky s priemerom 4 mm. To umožňuje vykonávať meranie odporu pri väčšine meračov určených na tento účel v ponuke Sonel S.A.

Užívateľ pomocou káblového simulátora Sonel SK -1 je schopný skontrolovať správnosť merania pomocou zariadenia radu MIC - meračov izolačného odporu.

Medzi ďalšie zariadenia určené pre prácu so simulátorom patrí okrem iného multifunkčné merače parametrov elektrickej inštalácie, ktoré boli vybavené funkciou merania izolačného odporu. Je potrebné si uvedomiť, že výsledky uvedené na displeji merače sú približné a hodnota v rozsahu základnej chyby samotného merače a káblového simulátore. Odpor získaný vďaka simulátoru môže dlhodobo zostať pod externým jednosmerným napätím až 1000 V. Kryt sa vyznačuje vysokou odolnosťou proti mechanickému poškodeniu. Príslušenstvo umožňuje simulovať meranie štyroch hodnôt odporu.