Testo 103 - Sklápací teplomer

Vpichovací teplomer Testo 103 je so svojimi 11 centimetrami najmenším sklápacím teplomerom vo svojej triede. V každodennej praxi je nanajvýš užitočný, nakoľko sa schová do každého vrecka košele, alebo nohavíc.

Cena s DPH 64,8 €
Cena bez DPH 54,0 €
Bežná cena 70,2 €
Ušetríte 6%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Teplomery
Kód: 0560 0103
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo 103 - Sklápací teplomer

Vpichovací teplomer Testo 103 je so svojimi 11 centimetrami najmenším sklápacím teplomerom vo svojej triede. V každodennej praxi je nanajvýš užitočný, nakoľko sa schová do každého vrecka košele, alebo nohavíc a vďaka sklápaciemu mechanizmu je bezpečne uložený a kedykoľvek pripravený na použitie.

  • optimálny pre potraviny: v zhode s HACCP, certifikovaný podľa EN 13485
  • odolný proti striekajúcej vode, trieda krytia IP55
  • praktický vyklápací kĺb - rýchlo zmeria, rýchlo sa schová, pasuje do každého vrecka na košeli, alebo nohaviciach
  • jednoduché, presné meranie teploty


Vpichovací teplomer Testo 103 - ideálny pre kontrolu potravín
Príjem tovaru, skladovanie, laboratóriá, gastronómia, alebo supermarket: vpichovací teplomer Testo 103 sa používa všade tam, kde sa predávajú, skladujú a spracovávajú potraviny a kde kontrola teploty zaručuje kvalitu a hygienu. s veľmi úzkou, avšak robustnou senzorovou špičkou je vpichovací teplomer ideálny pre námatkové kontroly v kvapalných a polotuhých látkach, vpich zostáva nenápadne malý. Testo 103 meria spoľahlivo teplotu jadra u potravín už od 30° uhlu vyklopenia. Je praktický pri každodennej práci, nakoľko v skladoch, kartónoch a výlohách nie je 180° uhol merania vždy možný. Po vykonanom meraní sa sonda jednoducho zase zaklapne a teplomer je do ďalšieho merania bezpečne uložený. Vpichovací teplomer Testo 103 je v zhode s HACCP a je certifikovaný podľa EN 13485. Tým sa perfektne hodí pre oblasť potravinárstva. Okrem toho má podľa krytia IP55 odolnosť voči striekajúcej vode.

Rozsah dodávky:

Testo 103 so sklápacou vpichovacou sondou, návod na použitie, batérie a výstupný protokol z výroby*