Testo 104-IR - Infra/vpichovací teplomer

 

Príjem tovaru, výklady, skladovanie: vpichovací infračervený teplomer Testo 104-IR bol vyvinutý pre rýchlu a spoľahlivú kontrolu teploty v každodennej praxi. Ideálne sa hodí pre potravinársky priemysel, reštaurácie a maloobchod.

Cena s DPH 140,4 €
Cena bez DPH 117,0 €
Skladom do 3 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Teplomery
Kód: 0560 1040
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 104-IR - Infra/vpichovací teplomer

Príjem tovaru, výklady, skladovanie: vpichovací infračervený teplomer Testo 104-IR bol vyvinutý pre rýchlu a spoľahlivú kontrolu teploty v každodennej praxi. Ideálne sa hodí pre potravinársky priemysel, reštaurácie a maloobchod.

  • meranie povrchovej teploty a teploty jadra
  • vpichovacia sonda a infračervený teplomer v jednom prístroji
  • robustný a praktický: kovový kĺb, vodotesné púzdro (IP65), zmestí sa do vrecka
  • v zhode s HACCP a EN 13485

Vpichovací teplomer a infračervený teplomer v jednom
Testo 104-IR s optikou 10:1 označuje svojím presným 2-bodovým laserom merané miesto a umožňuje bezchybné meranie povrchovej teploty. Zvlášť pri príjme tovaru rýchlo, jednoducho a bezdotykovo skenuje povrchovú teplotu jednotlivých potravín, alebo celých paliet s tovarom. V prípade pochybností umožňuje vyklápacia vpichovacia sonda meranie teploty jadra, napríklad pri mäsiarskych a údenárskych výrobkoch. Vpichovacia sonda sa často používa vtedy, keď je povrchová teplota nameraná infračervenou metódou nad, alebo pod hraničnou hodnotou a pre kontrolu sa vykonáva meranie teploty jadra. Po vykonanom meraní sa vpichovacia sonda bezpečne schová v prístroji. Jednoduchý na používanie, rýchly pri meraní, praktický v každodennej praxi. Prístroj sa aktivuje vyklopením vpichovacej sondy. Infračervené meranie sa spustí hneď po stlačení tlačidla. Výsledky merania sa dajú na veľkom displeji veľmi dobre prečítať, ostatné tlačidlá sa ovládajú intuitívne a celý teplomer sa naučíte ovládať behom pár minút. Ďalšia praktická výhoda: vpichovací infračervený teplomer je vodotesný (IP65).
Možnosť použitia: príjem, skladovanie, alebo preprava potravín - zachovanie chladiaceho reťazca je prioritnou povinnosťou. Pre kontrolu predpísaných hodnôt teploty je vpichovací teplomer Testo 104-IR ideálny a je jedno, v ktorom bode chladiaceho reťazca práve vykonávate kontrolu. Tak, ako všetky potravinárske teplomery Testo, aj model Testo 104-IR je certifikovaný podľa EN 13485 a v zhode s HACCP.

Dodávka obsahuje: Testo 104-IR vrátane vyklápacej vpichovacej sondy a infračerveného merania, batérie a a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.

 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie