Testo 270 - Meranie kvality fritovacieho oleja

S testo 270 pracujete ešte bezpečnejšie, intuitívnejšie a hospodárnejšie: tester fritovacieho oleja je Vašim kompetentným pomocníkom pri bezchybnom zaisťovaní kvality týkajúcej sa procesov fritovania.

Cena s DPH 524,4 €
Cena bez DPH 437,0 €
Bežná cena 554,2 €
Ušetríte 4%
Skladom do 7 dní u nás
-+
Kategórie: Teplomery
Kód: 0563 2750
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo 270 - Meranie kvality fritovacieho oleja

S testo 270 pracujete ešte bezpečnejšie, intuitívnejšie a hospodárnejšie: tester fritovacieho oleja je Vašim kompetentným pomocníkom pri bezchybnom zaisťovaní kvality týkajúcej sa procesov fritovania. Vďaka jednoduchej kontrole Vášho fritovacieho oleja prístrojom testo 270 je možné dodržať kritické hodnoty TPM a olej vymeniť v pravý čas. Ušetríte tak zbytočne častú výmenu fritovacieho oleja a s tým spojené náklady.

Robustný, jednoduchý akomfortný tester fritovacieho oleja testo 270 do kuchyne sa so svojou spoľahlivou technikou merania stáva kompetentným partnerom pre zaisťovanie kvality vo fritéze, nech už je prístroj používaný v gastronomických prevádzkach, veľkokuchyniach, v cateringu, pri kontrole potravín, pri zaisťovaní kvality, alebo pri výrobe potravín.

Tester fritovacieho oleja sa jednoducho obsluhuje: najprv môžete nastaviť požadované hraničné hodnoty TPM a ochrániť ich pred neúmyselnou zmenou pomocou PIN. Pri samotnom meraní Vám pomáha displej testeru fritovacieho oleja: bliká tak dlho, kým nie je dosiahnutá stabilná meraná hodnota. Pomocou signálnej funkcie displeja vo farbách semaforu (červená, žltá, zelená) môžete rýchlo zistiť, v akej oblasti sa výsledok merania nachádza. Presnú nameranú hodnotu v %TPM môžete samozrejme odčítať rovnako na displeji.

Prehľad všetkých výhod testeru fritovacieho oleja testo 270

  • Jednoduchý: samovysvetľujúca obsluha pomocou 3-stupňového alarmového podsvietenia, vďaka kapacitnému olejovému senzoru firmy Testo je možné uskutočňovať po sebe nasledujúce merania v horúcom tuku bez toho, aby bolo nutné tester fritovacieho oleja ochladzovať
  • Presný: je možná kalibrácia na mieste merania pomocou referenčného oleja
  • Robustný: puzdro zo sklenených vlákien je extrémne odolné proti nárazu. Naviac je olejový senzor uložený v kovovom puzdre, a tým je odolný voči zlomeniu. Podľa triedy krytia IP65 je chránený proti striekajúcej vode a je možné ho umývať pod tečúcou vodou
  • Bezpečný: užívateľ je vďaka ergonomickému dizajnu meracieho prístroja chránený pred vysokou teplotou z fritovacieho oleja.Automatické rozpoznávanie konca merania (Auto-Hold %TPM)
  • Zrozumiteľný: zobrazenie % TPM na veľkom displeji a zrozumiteľná funkcia signálu podsvietenia displeja vo farbách semaforu (červená, žltá, zelená); funkcia Hold a Auto-Hold pri zobrazovaní meranej hodnoty

Obsah dodávky:

Tester fritovacieho oleja testo 270 vrátane referenčného oleja, plastový kufrík, kalibračný protokol, tréningová karta, návod k obsluhe a batéria*.

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákona o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibračný list.

Technické údaje
Typ sondy/senzora NTC
Prevádzková teplota 0 … +50 °C
Skladovacia teplota -20 … +70 °C
Hmotnosť cca 164 g
Rozmery cca 354 x 50 x 30 mm
Rozmery cca 354 x 50 x 30 mm
Externé sondy
Možnost externej sondy Ne
NTC sonda
Merací rozsah +40 … +200 °C
Presnosť ±1,5 °C
Rozlíšenie 0,5 °C/°F