Testo 755-1 - Skúšačka napätia a prúdu

ico Doprava zdarma
Testo 755-1
 
 

Meranie prúdu pomocou skúšačky napätia? Inovatívny prístroj Testo 755-1 to umožňuje a hodí sa preto pre takmer všetky každodenné merania v oblasti elektro. A vďaka praktickej automatike zapnutia a automatickému rozpoznaniu meranej...

Cena s DPH 159,60 €
Cena bez DPH 133,00 €
Bežná cena 169,98 €
Ušetríte 5%
Skladom do 3 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Skúšačky napätia a prúdu
Kód: 0590 7551
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 755-1 - Skúšačka napätia a prúdu

Meranie prúdu pomocou skúšačky napätia? Inovatívny prístroj Testo 755-1 to umožňuje a hodí sa preto pre takmer všetky každodenné merania v oblasti elektro. A vďaka praktickej automatike zapnutia a automatickému rozpoznaniu meranej veličiny pracujete s týmto prístrojom tak bezpečnem, ako nikdy predtým.

Funkcie:

  • jednoduchá a bezpečná obsluha vďaka automatickému rozpoznaniu meranej veličiny
  • vhodné pre takmer všetky merania v oblasti elektriny
  • vymeniteľné meracie hroty
  • certifikát podľa normy DIN-EN 61243-3:2010

Prvá skúšačka napätia s meraním prúdu je tu: Testo 755-1. Jediným prístrojom skontrolujete elektrické okruhy, alebo zariadenia z hľadiska napätia, prípadne odpojenie zariadenia, zmeriate tok prúdu, alebo odber prúdu a vykonáte skúšku vodivosti. Skúšačka napätia Testo 755-1 pritom všetky elektrické parametre rozozná a zvolí automaticky: môžete jednoducho začať merať, bez zapínania a voľby funkcie. Prístroj sa spoľahlivo o všetko postará.

Obzvlášť uživateľsky príjemné sú rýchlo a jednoducho vymeniteľné meracie hroty. Nemusíte tak v prípade ich poškodenia vymieňať celý prístroj. Zabudovaný zdroj svetla je veľmi praktický pre osvetlenie tmavých miest počas merania.

Rozsah dodávky:

Testo 755-1 Skúšačka napätia a prúdu, batérie, ochrana meracích hrotov