Testo 770-1 - Kliešťový multimeter

 

Kliešťový multimeter Testo 770-1 sa ideálne hodí pre bezkontaktné meranie prúdu na kábloch nachádzajúcich sa v tesnej blízkosti vedľa seba, alebo na kábloch s malým priemerom. Vďaka jedinečnému kliešťovému mechanizmu môžete...

Cena s DPH 159,6 €
Cena bez DPH 133,0 €
Bežná cena 161,0 €
Skladom do 3 dní u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Kliešťové multimetre
Kód: 0590 7701
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 770-1 - Kliešťový multimeter

Kliešťový multimeter Testo 770-1 sa ideálne hodí pre bezkontaktné meranie prúdu na kábloch nachádzajúcich sa v tesnej blízkosti vedľa seba, alebo na kábloch s malým priemerom. Vďaka jedinečnému kliešťovému mechanizmu môžete uchopiť každý jednotlivý kábel bez problémov a bezpečne.

Funkcie:

  •     kompletne zásuvné kliešťové rameno pre maximálnu flexibilitu
  •     automatické rozoznanie striedavého a jednosmerného prúdu
  •     veľký dvojriadkový displej

S týmto kliešťovým multimetrom si bez problémov poradíte v každom, akokoľvek tesnom prostredí. Pohyblivé kliešťové rameno sa dá celkom zasunúť do prístroja, takže môžete uchopiť, akoby hákom, napríklad v rozvodnej skrini, kábel nachádzajúci sa v tesnej blízkosti ďalších káblov. Tak komfortne ste v stiestnených miestach ešte nikdy nemerali.

Obsluha kliešťového multimetra Testo 770-1 je veľmi jednoduchá a bezpečnejšia ako poznáte z bežných prístrojov. Automaticky rozozná a zvolí striedavý, alebo obojsmerný prúd a ďalšie elektrické parametre ako odpor, vodivosť, dióda a kapacita. Naviac je možné merať štartovací prúd. Dvojriadkový displej prehľadne a jasne znázorní Vami namerané hodnoty.

Rozsah dodávky:

Testo 770-1 Kliešťový multimeter, jedna sada meracích káblov, batérie.

 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie