Testo 770-3 - Kliešťový multimeter

 

Bezkontaktné meranie na tesne susediacich vodičoch sa vykonáva s kliešťovým multimetrom Testo 770-3 veľmi jednoducho a bezpečne. Jeho inovatívny kliešťový mechanizmus umožňuje jednoduchú prácu. Ako najvýkonnejší model zo série...

Cena s DPH 247,20 €
Cena bez DPH 206,00 €
Bežná cena 273,68 €
Ušetríte 8%
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Kliešťové multimetre
Kód: 0590 7703
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 770-3 - Kliešťový multimeter

Bezkontaktné meranie na tesne susediacich vodičoch sa vykonáva s kliešťovým multimetrom Testo 770-3 veľmi jednoducho a bezpečne. Jeho inovatívny kliešťový mechanizmus umožňuje jednoduchú prácu. Ako najvýkonnejší model zo série kliešťových multimetrov ponúka pre Vaše každodenné požiadavky veľa dolpnkových funkcii, ako napríklad komunikáciu s aplikáciou pre smartfóny cez Bluetooth.

Funkcie:

  • jednoduchá manipulácia vďaka plne zásuvnému ramenu
  • automatické rozoznanie jednosmerného a striedavého prúdu, veľký dvojriadkový displej
  • vylepšená metóda TRMS
  • pripojenie cez Bluetooth s Vašim smartfónom a bezplatnou aplikáciou pre chytré sondy Testo

Kliešťový multimeter Testo 770-3 je ideálny kliešťový ampérmeter pre náročné merania v stiesnených priestoroch. Pohyblivé rameno kliešťového multimetra sa dá celkom zasunúť do prístroja a vďaka tomu je možné presne uchopiť tesne susediace kábele a preskúšať ich.

Okrem toho sa dajú s kliešťovým multimetrom vykonávať aj špeciálnejšie úkony, ako napríklad meranie štartovacieho prúdu, výkonu a meranie v rozsahu mikroampérov (µA). Pomocou dodávaného adaptéru pre teplotné termočlánkové sondy sa dá okrem elektrických paramterov merať aj teplota vhodnú termočlánkovú sondu typu K je potrebné doobjendať zvlášť, nie je v cene).

Kliešťový multimeter celkom automaticky rozozná a zvolí striedavý, alebo obojsmerný prúd a ďalšie elektrické parametre ako odpor, vodivosť, dióda a kapacita. Tým sa stáva obsluha jednoduchou a bezpečnou ako nikdy predtým. Na dvojriadkovom displeji sa prehľadne a jasne znázornia Vami namerané hodnoty. Testo 770-3 okrem toho ponúka aj funkciu merania výkonu a dá sa pomocou Bluetooth pripojiť s aplikáciou pre smartfóny Testo Smart Probe App. Následne máte zobrazené výsledky merania na svojom smartfóne, alebo tablete, môžete sledovať priebeh merania formou grafu a dokumentovať ho priamo do prodokolu.

Rozsah dodávky:

Testo 770-3 Kliešťový multimeter, jedna sada meracích káblov, batérie.

 
 
Tento web používa na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie