Testo chytré sondy v sade pre chladenie

Kompaktný set chladenia obsahuje prístroj na meranie vysokého tlaku testo 549i a kliešťový teplomer testo 115i (každý prístroj dvakrát). V kombinácii so smartphone-om alebo tabletom, sú vhodné na detekciu porúch u klimatizačných a chladiacich systémov, obsluhu daných systémov a zároveň aj pre ich uvedenie do prevádzky.

Cena s DPH 339,6 €
Cena bez DPH 283,0 €
Bežná cena 360,8 €
Ušetríte 5%
Skladom do 3 dní u nás
-+
Kategórie: Teplomery
Kód: 0563 0002 10
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo

Testo chytré sondy v sade pre chladenie

Kompaktný set chladenia obsahuje prístroj na meranie vysokého tlaku testo 549i a kliešťový teplomer testo 115i (každý prístroj dvakrát). V kombinácii so smartphone-om alebo tabletom, sú vhodné na detekciu porúch u klimatizačných a chladiacich systémov, obsluhu daných systémov a zároveň aj pre ich uvedenie do prevádzky. Oba meracie prístroje je možné rýchlo a jednoducho pripojiť priamo k tlakovej prípojke. Pri práci s tlakovými prípojkami, ktoré sú ďaleko od seba, testo 549i celý proces merania značne zjednodušuje – vďaka Bluetooth spojeniu so smartphonom alebo tabletom. Ďalšia výhoda: keďže na meranie nie sú potrebné žiadne hadice, stratí sa veľmi málo, alebo vôbec žiadne chladivo. A ak je zároveň použitý Bluetooth kliešťový teplomer testo 115i, je možné vypočítať jednotlivé parametre chladiaceho systému (napr. prehriatie).Vďaka aplikácii testo Smart Probes App nainštalovanej na Vašom mobilnom zariadení môžete pohodlne odčítať namerané hodnoty. Aplikácia naviac ponúka automatický výpočet výparnej a kondenzačnej teploty. Všetky namerané udaje sú zobrazené vo forme grafu alebo tabuľky.Protokoly merania je potom možné zaslať rovno e-mailom vo formáte *.pdf alebo *.xls. 

  • Kompaktné profesionálne meracie prístroje z rady chytrých sond Testo na použitie so smartphonmi a tabletmi
  • Menu špecifické podľa aplikácie: cieľové prehriatie, prehriatie a podchladenie
  • Všetky potrebné meracie prístroje pre oblasť chladenia v jednom sete
  • Rýchla a jednoduchá inštalácia na tlakových prípojkách
  • Nízka strata chladiva vďaka prípojke bez hadice
  • Analýza a zaslanie nameraných údajov pomocou aplikácie pre chytré sondy testo Smart Probes App
  • Úspora priestoru a jednoduchá preprava
  • Viac ako 90 bežných chladív a aktualizácia chladív v aplikácii Chytré sondy testo
  • Dosah Bluetooth® 100 m pre zvlášť flexibilné aplikácie

Aplikácia pre chytré sondy Testo Smart Probes App
Aplikácia premení Váš smartfón, alebo tablet na displej meracieho prístroja testo. Ovládanie meracieho prístroja a zobrazenie nameraných dát prebieha pomocou bezdrôtového pripojenia Bluetooth nezávisle od miesta merania. Aplikácia Vám ponúka možnosť vytvorenia protokolu z merania, pridanie fotografií, komentárov a zaslanie protokolu pomocou emailu vo formáte PDF, alebo excel. Aplikácie je bezplatná, k dispozícii pre zariadenia Android a iOS. Pre stiahnutie aplikácie kliknite:

Obsah dodávky:
2x testo 115i, 2x testo 549i, chytré púzdro testo (chladenie), batérie, vystupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrologii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.