Testo 310 - Analyzátor spalín sada

ico Bestseller
ico Doprava zdarma
img

Testo 310 kombinuje jednoduché funkcie s vysokou presnosťou merania,a preto sa perfektne hodí pre všetky základné merania u vykurovacích zariadení (spaliny, ťah, CO v okolí, tlak). Dlhá doba prevádzky akumulátorov s výdržou až desať...

Cena s DPH
Predaj skončil
Kategórie: Analyzátory spalín
Kód: 0563 3100
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
Zaujímavé alternatívy 
1 024,9 €
1 008,0 € s DPH
Skladom 1 ks
ico Odporúčame
ico Novinka
ico Doprava zdarma
Testo 310 II - Analyzátor spalín sada
768,0 € s DPH
Skladom 1 ks
1 450,8 €
1 366,8 € s DPH
Skladom 1 ks
1 923,9 €
1 908,0 € s DPH
Skladom 1 ks

Testo 310 - Analyzátor spalín sada

Testo 310 kombinuje jednoduché funkcie s vysokou presnosťou merania,a preto sa perfektne hodí pre všetky základné merania u vykurovacích zariadení (spaliny, ťah, CO v okolí, tlak). Dlhá doba prevádzky akumulátorov s výdržou až desať hodín zaručuje vysokú disponibilitu. Jednoduchá manipulácia a kompaktný design z neho robí robustný nástroj pre každodenné použitie. Pomocou tlačiarne spolu s infračerveným rozhraním, špeciálne navrhnutým pre testo 310, vytvoríte jednoducho na mieste merania prehľadné protokoly.

Funkcie:

Meranie spalín
Pri tomto ústrednom meraní v rámci analýzy spalín meriate priamo obsah CO a O2, teplotu spalín a okolia. Z týchto hodnôt dopočíta Testo 310 všetky ďalšie veličiny, ako je koncentrácia CO2, účinnosť a komínová strata.
Meranie CO v okolí
Pomocou tohto bezpečnostného merania zistíte, či sa v okolí vykurovacieho zariadenia neobjavujú spätne prúdiace spaliny. Pritom môžu vznikať v kotolni, prípadne v obytnej miestnosti vysoké koncentrácia CO. Nakoľko tieto koncentrácie sú životu nebezpečné, malo by byť toto meranie vykonané vždy ako prvé pred ostatnými meraniami.
Meranie ťahu
Meranie ťahu zaručuje, aby boli spaliny spaľovacieho zariadenia správne odvádzané komínom. Toto menu merania je špeciálne určené na zisťovanie, či má vykurovacie zariadenie správny podtlak. Pri meraní je zobrazená aj teplota spalín.
Meranie diferenčného tlaku
Pri meraní diferenčného tlaku sa kontroluje prívod plynu do plynového kotla. V tomto prípade meriate rozdiel medzi tlakom v potrubí a tlakom okolia. Meranie je tiež dôležité pre správne nastavenie tlaku na tryskách.
Robustný dizajn
Robustný a ľahký prístroj pre každodenné použitie - maximálne vhodný aj do drsného a znečisteného prostredia.
Podsvietený displej
Dvojriadkový displej s prehľadnou navigáciou v menu. Ľahko sa obsluhuje a je dobre čitateľný.
Rýchle vynulovanie senzoru
Automatické vynulovanie senzoru trvá iba 30 sekúnd od spustenia a dá sa prerušiť, ako nie je potrebné.
Li-Ion akumulátor
Napájanie pomocou Li-Ion akumulátora s kapacitou 1500 mAh - nie je potrebná výmena batérií, výdrž až 10 hodín, nabíjanie možné pomocou USB konektoru.
Filtre sondy
Jednoduchá a rýchla výmena.
Pripevnenie
Integrované magnety pre jednoduché prichytenie na horáku.
Kondenzačná nádoba
Integrovaná kondenzačná nádoba sa dá veľmi jednoducho a rýchlo vyprázdniť.
Tlačiareň (voliteľné príslušenstvo k dokúpeniu)
Dokumentácia a tlačenie protokolov priamo na mieste merania cez infračervené rozhranie.

Rozsah dodávky:

Testo 310, set analyzátora spalín, vr. sondy 180 mm s kónusom silikónovej hadičky na meranie tlaku ,filtre nečistôt 5ks, náhradné tlakové zátky 5ks,sieťový adaptér