Testo 320 - Analyzátor spalín sada s tlačiarňou

ico Doprava zdarma
Testo 320
 
 

Analyzátor spalín testo 320 je spoľahlivý sprievodca pre všetkých, ktorí inštalujú, kontrolujú a udržiavajú kotly a ostatné teplené zariadenia: profesionálny multivalent umožňuje všetky rozhodujúce merania iba jediným prístrojom...

Cena s DPH 1 662,00 €
Cena bez DPH 1 385,00 €
Bežná cena 1 822,22 €
Ušetríte 8%
Skladem do 7 dnů u nás
množstvo 
 
 
Kategórie: Analyzátory spalín
Kód: 1118 1818
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 320 - Analyzátor spalín sada s tlačiarňou

Analyzátor spalín testo 320 je spoľahlivý sprievodca pre všetkých, ktorí inštalujú, kontrolujú a udržiavajú kotly a ostatné teplené zariadenia: profesionálny multivalent umožňuje všetky rozhodujúce merania iba jediným prístrojom. So svojim veľmi kvalitným, stabilným prevedením obstojí analyzátor spalín testo 320 pri všetkých požiadavkách z praxe. Navyše sa úplne ľahko sa obsluhuje.

Nekomplikované, intuitívne menu, ktoré sú špecifické podľa krajín, bezpečne navigujú meraním. Všetky výsledky merania sa graficky znázorňujú na farebnom displeji s vysokým rozlíšením a možno ich aj pri zlých podmienkach viditeľnosti dobre odčítať. Analyzátor spalín ukladá až 500 výsledkov meraní.

Okrem toho má analyzátor spalín testo 320 certifikát TÜV podľa EN 50379 1-3 a podľa 1. BImSchV, a viac než vhodný pre merania podľa normy TPG 704 01.

K vybaveniu analyzátora spalín testo 320

Analyzátor spalín je vybavený dvoma senzormi pre O2 a CO (kyslík a oxid uhoľnatý) a tiež teplotným čidlom integrovaným do odberovej sondy pre priame meranie teploty.

Merací prístroj z týchto priamo meraných veličín ďalej vypočíta všetky dôležité veličiny spalín ako je hodnota CO2    (oxid uhličitý), účinnosť a komínová strata (qA). Okrem toho je možné priame meranie komínového ťahu (Pa, hPa) a meranie tlaku (mbar, hPa).

Voliteľne je možné merať paralelne s meraním spalín tiež hodnoty tlaku plynu pomocou sondy jemného tlaku alebo možno vykonávať meranie komínového ťahu. Nízkotlaková sonda ďalej slúži pre 4 Pa test doplnená o špeciálne kapilárne hadičky. Ďalej sú Vám k dispozícii ešte ďalšie voliteľné sondy, ktoré vyhovujú Vašim aplikáciám a môžete si ich priobjednať (napríklad viacotvorová sonda, štrbinová sonda, pružná sonda, sonda pre detekciu úniku plynu (metánu -CH4, ako najväčšej zložky zemného plynu a propánu - C3H8).

Analyzátorom spalín testo 320 je možné merať nielen na plynných palivách ako je zemný plyn a propán, ale aj na ostatných olejových aj pevných palivách ako sú pelety, brikety, drevo a uhlie a to vďaka možnosti použitia senzora CO s vyšším rozsahom (0 - 8000ppm) a H2 kompenzáciu.

Oblasti použitia pre analyzátor spalín testo 320

Je možné s jediným prístrojom vykonávať hneď niekoľko aplikácií:

  • Meranie spalín
  • Meranie komínového ťahu
  • 4 Pa test
  • Tlak prietoku plynu a statický tlak plynu
  • Vyhľadávanie netesností
  • Meranie CO okolia
  • Meranie CO2 v okolí
  • Meranie diferenčnej teploty

Aby ste mali prehľad o okolí kotla, radiátorov a horáka.

Rozsah dodávky:

Analyzátor spalín testo 320 vrátane senzorov O2 / CO bez kompenzácie H2 s teplotným čidlom, veľmi kvalitný transportný kufor.