Testo 871 - Termokamera

 

Termokamera Testo 871 kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Vysoko kvalitný detektor, integrovaná digitálna kamera a pôsobivé chytré funkcie. Vďaka bezplatnej aplikácii Testo Thermography App ponúka Testo 871 smart riešenie termografie a spĺňa aj priemyselné požiadavky.

Cena s DPH 2 448,00 €
Cena bez DPH 2 040,00 €
Bežná cena 2 566,41 €
Ušetríte 3%
Skladom 1 ks

Doprava zdarma pri objednávke nad 120 €

množstvo 
 
 
Kategórie: Termokamery
Kód: 0560 8712
Záruka: 2 Roky
Výrobca: Testo
 
 

Testo 871 - Termokamera

Termokamera Testo 871 kombinuje infračervený senzor s vysokým rozlíšením s profesionálnym meracím výkonom a jednoduchým ovládaním. Vysoko kvalitný detektor, integrovaná digitálna kamera a pôsobivé chytré funkcie. Vďaka bezplatnej aplikácii Testo Thermography App ponúka Testo 871 smart riešenie termografie a spĺňa aj priemyselné požiadavky.

Termokamera Testo 871 – chytrá termografia spĺňajúca profesionálne požiadavky

  • infračervené rozlíšenie 240 x 180 pixelov, s technológiou Testo SuperResolution až 480 x 360 pixelov
  • teplotná citlivosť 90 mK
  • zabudovaný digitálny fotoaparát
  • s aplikáciou Testo Thermography App môžete vytvárať a posielať protokoly z merania priamo na mieste, alebo ich uložiť online
  • bezdrôtový prenos nameraných hodnôt z kliešťového multimetru Testo 770-3 a vlhkomeru Testo 605i
  • inovatívne funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist

Termokamera Testo 871 ponúka veľmi kvalitný detektor s rozlíšením 240 x 180 pixelov (480 x 360 pixelov s Testo SuperResolution), prepojenie cez aplikáciu Testo Thermography App a tiež inovačné funkcie Testo ScaleAssist a Testo ε-Assist, ktoré umožňujú objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky. Termokamera naviac bezdrôtovo integruje namerané hodnoty z kliešťového multimetru Testo 770-3 a tiež z teplomeru / vlhkomeru Testo 605i (oba voliteľné príslušenstvo na dokúpenie) pre ešte výpovednejšie termosnímky. Aplikácia Testo Thermography App bezdrôtovo integruje namerané hodnoty a robí z Vášho telefónu, alebo tabletu druhý displej. Okrem toho môžete pomocou aplikácie obsluhovať kameru a priamo na mieste vytvoriť správu z merania a odoslať ju.

testo ε-Assist
Pre presné termosnímky je dôležité v kamere nastaviť stupeň emisivity (ε) a odrazenú teplotu skúmaného objektu. Táto úloha bola doposiaľ zdĺhavá a vo vzťahu ku odrazenej teplote skôr nepresná. To sa ale s funkciou Testo ε-Assist mení: jednoducho sa na meraný objekt nalepí jedna z dodaných referenčných nálepiek. Termokamera cez zabudovaný digitálny fotoaparát rozpozná, zistí stupeň emisivity a odrazenú teplotu a obe hodnoty automaticky nastaví.

ScaleAssist
Nakoľko sa dá teplotná stupnica a interpretácia farieb termosnímok individuálne prispôsobovať, je možné, že je napr. teplotné technické chovanie budovy zle interpretované. Funkcia Testo ScaleAssist rieši tento problém tým, že prispôsobuje rozloženie farieb stupnice vnútornej a vonkajšej teplote meraného objektu a tiež ich rozdielu. To zaručuje objektívne porovnateľné a bezchybné termosnímky.

Dodávka obsahuje: Testo 871 s rádiovým modulom Bluetooht / WLAN, USB kábel, sieťový zdroj, Li-Ion akumulátor, profesionálny softvér, 3 ks Testo ε-Marker, návod na použitie, skrátený návod, prepravný kufrík a výstupný protokol z výroby*

*V zmysle paragrafu 505/90 zbierky zákonov o metrológii v platnom znení sa nejedná o kalibrační list.